Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selamlar herkese acaba Ankara’da doktor tavsiyesi verebilecek olan var mı genel bir kontrol için gidebileceğim özel veya devlette giden memnun kalan var mı

Kızlar bugün bat günüm adetime 8 gün kala lekelenmem oldu düne kadar da devam etti ama asla adet kanamasına dönemedi adetime 3 gün kala test yaptım negatifti bugün yaptım predictor early erken test yaptım hafif pembemsi çizgi çıktı kuruma olsa 3 gün önce negatif olanda böyle çizgi görmemiştim bu teste silik çıkıp pozitif veya negatif gören var mı ya bide bat günü daha belirginmi çıkmalıydı yada geç döllenme mi oldu da batta silik çıkto acaba fikri olan yazabilirmi

Kac dakika içinde belirdi çizgi

Canım hayırlı olsun benim kızımda adetin 2. Günü silik çıkmıştı başta silik çıkıyor genelde

Canım hayırlı olsun benim kızımda adetin 2. Günü silik çıkmıştı başta silik çıkıyor genelde
Ayyy hala kendimi umutlandırmıyormmm ama inşallah yaaa çok teşekkür ederim elimde bi tane normal kaset test var yarında onu yapıcam bakalm onda çıkıcakmı 7 aydır deniyorum hiç böyle çizgi görememiştimmm o kadar şaşkınım kiiii deli gibi sırıtıyormmm kendi kendime inşallah rabbim tüm isteyenlere bu duyguyu yaşatsn yaaa inşallah vardırrr inşallah test yanıltmaz bniiii

Gebelik var gibi inş hamişsindir

Amin canım inşallah

Kızlar normalde benim belim adet öncesi bile ağrımaz hiç hemde bu son zamanlarda belim ağrıyo yaa ağır kaldıramiyorum resmen. Kasık ağrısı zaten var. Valla boş belirtiyse pes

Kızlar normalde benim belim adet öncesi bile ağrımaz hiç hemde bu son zamanlarda belim ağrıyo yaa ağır kaldıramiyorum resmen. Kasık ağrısı zaten var. Valla boş belirtiyse pes
Vallahi benimde bu ay adete 10gün kaladan beri bel ve kasık ağrım var hatta sabahları ilk uyandığımda yataktan doğrulup kalkamadm ya hattaeşime yatak mı acaba rahatsız ediyo diye sordum yatak da yeni olduğu halde bugün bat günüm test yaptm silik çizgi çıktı yarın yada salı kan vermeyi düşünüyorm olabilir yani belirtide olabilir

Yatarken bi sorun yok sabah kalktım hatta hiç belirti yok bu sabah dedim kalktım doğruldum yürürken bellime ağırlık çöktü ağrı vardı arkama yastık koymadanda oturamiyorum rahatsız oluyorum canım. Hiç olmazdı gerçekten. Dünde midem bulandı baya zor durdum aslında çok erken genelde mide bulantısı hamileliğin ilerki haftalarda oluyormuş ama ilk haftada bile yaşayanlar olabiliyormuş. Hiç başıma gelmeyen şeyler hepsi bu ay var valla inşallah boş belirtiler değildir çok üzülürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…