Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün benim hafif kasik batması hafif bel ağrısı var belim oturmaktan mi yoksa başka şey mi bilmiyorum. Takiplesmek adına yazmak istedim.

Selamlar benimde bat 20 ya da 21 şubat 3 aydır döngüm kayıyor kullandığım ilaç coraspin ve folik asit 31 yaşındayım 2. Bebek için uğraşıyor geçen yıl 1 düşük ve kromozom bozukluğu yüzünden sonlandırdığım hamileliğim oldu bu ay şubattan devam edicem bu ay da tutmadı malesef

Hemen basla yumurtlamani kacirma. Adet bitiminin ertesi gunu baslanir

Kızlar 27 yaşındayım ikinci denememiz olacak bu ay sizce ne zamana kadar olmazsa doktora gitmeliyim, iki sene kadar önce amh baktirmistim bir sorun yoktu. Bir fikriniz var mı doktora gitme zamanı konusunda

Canım bnide tabloya ekler msn

138.6 çıktı kızlar ne düşünüyorsunuz ? Bir yıl önce dış gebelik geçirdim korku da var biraz ama o zamanki değerimi hatırlamıyorum hiç
Harika çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah tatlım. Gözün aydın Hiiiç stres yapma değer çok güzel sadece düzenli artış takibini yap.

Bence yine de yapma. Bekle derm.

Yumurtlama var gosteriyordu. Ama ayni gun yumurta takibi yaptirdim doktorumda. Olusmamis bile. Aglamaktan helak olmstm
Bende kararsiz kaldım bebekten umitsizim ama yinede suphe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…