Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sana zahmet bi sorsana canım. Yaşayan ve bebeği doğmuş olan birinin olması insanı bi nebze rahatlatıyor
Canım şimdi sordum hatırlamıyorum boyutunu ama doktorum hemen hemen her hamilelikte başlarda çıkıyor sonra kayboluyor demişti benimkiside bikaç ay sonra kaybolmuştu çok bi etkisi olmadı ondan hatırlamıyorum dedi

Bende yaptım normal test hiçbirşeycik çıkmadı 😀tertemiz tek çizgi. mydream4567 mydream4567 🙈Eki Görüntüle 2785362

Bencede yapmayın ya aha yaptım pişman oldum yazık oldu testime 😀 benim de bat 21 yok 🙈

Bat 21 ama bu sabaha karsı kahverengi leke gelmişti arkası gelmedi bekliyorm 🙈

Ha bu mydream4567 mydream4567 varya o bana yap yap dedi dayanamadım yaptım bende 😂😂 rahatladım bu kadar tuttum. Neyse kaldı bir test 😀🙈

Oyy oyyy bekleye bekleye saçlarım ağardı 😂😂😂

Tamam bozmuyorum bir umut daha var 🌸sonunu göreyim birde.
Ya canımmm leke devam etti mi bir de ben testte sanki bir şey gördüm şimdiki halini atar mısın buraya testin

Bu arada yumurtlamaya göre 2 hafta hamilesin yani değerin çok normal üç günde bir git kan ver yükselişi takip edersin canım 1500 ü geçtimi ultrasonla baktırmaya gidersin çok sevindim adına darısı bize

Bu arada yumurtlamaya göre 2 hafta hamilesin yani değerin çok normal üç günde bir git kan ver yükselişi takip edersin canım 1500 ü geçtimi ultrasonla baktırmaya gidersin çok sevindim adına darısı bize
Amin canım umarım sen ve bekleyen diğer arkadaşlarda bir an önce çift çift çizgileri görür 🙏🙏🙏
İlk kızımda 465 ikinci kızımda 25 kan değeriyle öğrenmiştim umarım güzelce ilerler artar pazartesi gidicem bir daha hesabıma göre pazartesi en az 600 olması lazım

Amin canım umarım sen ve bekleyen diğer arkadaşlarda bir an önce çift çift çizgileri görür 🙏🙏🙏
İlk kızımda 465 ikinci kızımda 25 kan değeriyle öğrenmiştim umarım güzelce ilerler artar pazartesi gidicem bir daha hesabıma göre pazartesi en az 600 olması lazım
İnşallah canımm bol dua et bizlere🙏🏻❤️

Yok yapma ben kendimi deniyorum ondan sordum canım😅adetine kaç gün kala pozitif çıktı ve erken mi normal kasetmi canım
Adetime 7 gün varken bir tane erken gebelik testi 1 tane kaset test yaptım negatif çıktı
4 gün kala normal testte ilk 5 dakikada çok çok silik çıktı sabah. Aynı gün öğleden sonraki biraz daha belirgindi, 3 gün kala yaptım daha belirgin silik.,en son dün 2 gün kala iki farklı marka yaptım aynı anda ikiside daha koyu çıktı bugün de kan verdim

Adetime 7 gün varken bir tane erken gebelik testi 1 tane kaset test yaptım negatif çıktı
4 gün kala normal testte ilk 5 dakikada çok çok silik çıktı sabah. Aynı gün öğleden sonraki biraz daha belirgindi, 3 gün kala yaptım daha belirgin silik.,en son dün 2 gün kala iki farklı marka yaptım aynı anda ikiside daha koyu çıktı bugün de kan verdim
Hayırlısı olsun canım yarın yapayım bende normal kaset kaldı şu an sende ne güzel belirgin çıkmış maşallah

Ya canımmm leke devam etti mi bir de ben testte sanki bir şey gördüm şimdiki halini atar mısın buraya testin
Yok devam etmedi eşim dayanamamış erken gebelik testi almış yaptım ama onda renk filan yok sadece çizgi vardı 🤔ilk 5 dk da çıktı kuruma olblr mi dedim suya tuttum gitmedi çizgi. Şimdi merak ettiğim erken gebelik testinde silik çıkmazdı sanırsam olsa atayım mı onu? Ben anlamıyorım bu gebelik testleri işinden ya.

İki yumurtan mı büyümüş maşallah ikiz olabilir inşallah hamilesindir canım

tamam canım akşam eve gidince arayıp sorcam aradım şimdi açmadı
Canım bu ay incir yedim aç karnına doktor dediki 8 yumurtan var 2tanesi çok büyümüş dedi şüphelendi hamilemiyim diye ama değildim 5 şubatta zaten daha yumurtlama o gün başlamıştı , test yapmaya korkuyorum şimdi benim bat tarihim ne zaman bugün mü yarınmı

Yok devam etmedi eşim dayanamamış erken gebelik testi almış yaptım ama onda renk filan yok sadece çizgi vardı 🤔ilk 5 dk da çıktı kuruma olblr mi dedim suya tuttum gitmedi çizgi. Şimdi merak ettiğim erken gebelik testinde silik çıkmazdı sanırsam olsa atayım mı onu? Ben anlamıyorım bu gebelik testleri işinden ya.
At bakalım canım hadi inşallah vardır :anneadayı::anneadayı:

Hadi inşallah. At bakalım hemen

Böyle saçma sapan çizgi çıktı suya da tuttum gitmedi. İlk 5 dk da çıktı. 🤐
DSC_0320.JPG

X