Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Progestan adet söktürücü olduğundan bu belirtiler

Herkese merhabalar aranızda yeniyim Allah nasip ederse hamile kalmak istiyorumama aklıma takılan bi soru var planlanan bu dönemde(yani çalışmalara başlayip artık hamile kaldığımi öğrendiğim zamana kadar ) ağda yaptırmakta bi sakınca varmıdır sizce bileniniz varsa ve yardımcı olursanız çok sevinirim

folbiol verdi yani değil mi o zaman kuzum denemeye devam peki neden kürtaj oldun
Evet folbiol verdi canım bebeğimin kalbi atıyordu bir hafta sonna yavaşladı üç gün sonra durdu beni zehirlemeye başladı 9 buçuk hafta olmuştu nasip olmadı ilk gebelikti hamile olduğumu çok geç öğrendim ev taşıdım denetlemeye girdim bilmiyorum belki etkisi olabilir sağlıklı beslenmedim

Plansız gebelikti nasip olmadı

Aman kullanma onu bari birde sizin oralar soğuk kar kış çıkmazsan meraktan duramazsın bende yarın akşam alıcam bir erken bir normal hepsini olmazsam pazar akşam yaparım ya da pazartesi sabah
Merkezdeyim bende soğuk çok var kar da var erimedi ama yarın iğnemi vurulcam sağlık ocağına gidecem gidince bir kan alırlarsa veririm söylerim durumumu

Merkezdeyim bende soğuk çok var kar da var erimedi ama yarın iğnemi vurulcam sağlık ocağına gidecem gidince bir kan alırlarsa veririm söylerim durumumu
En garantisi kan az bize de yağış gönderin iki gün yağdı durdu buralara bizde size sıcak gönderelim mersinden

Canım benimki kimyasal gebelikmiş az önce hastaneden geldim kanamam da başladı zaten olmadı yine

Folik asiti bırakmasaydın kullan dedi senin dediğinden alırım o zaman kullanırım

Benim kasığıma iğne batırıyorlar sankim baskı yapıyor kasığıma birde şimdi damla damla kahverengi kan gelmiş günlük pedime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…