Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
newmoon10 canım beni listeden çıkarır misin kimyasal ile sonuçladı gebeliğim yorucu bir sürecin ardindan.. Soru sorduğumda yanıt veren destek olan herkese çok tesekkur ederim. Hamile arkadaşların da sağlıkla bebeklerini kulaklarına almasını dilerim, Allah isteyen herkese en hayırlı zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin. Hoşça kalın...

Kızlar şimdi doktordan geldim kan verdim ama ultrasonla muayene etti ve kist olduğunu söyledi. Başınıza geldi mi ve ya duydunuz mı hamilelikte kist olması durumunda neler olabilir? Sıkıntı olur mu ?

İnşallah canım güzel haberlere sayılı günler kaldı

Kızlar şimdi doktordan geldim kan verdim ama ultrasonla muayene etti ve kist olduğunu söyledi. Başınıza geldi mi ve ya duydunuz mı hamilelikte kist olması durumunda neler olabilir? Sıkıntı olur mu ?
Normal olabiliyor bazen hamilelikte kist de oluşuyormuş sonra ileriki süreçlerde kayboluyormuş böyle olan çok var canım

Normal olabiliyor bazen hamilelikte kist de oluşuyormuş sonra ileriki süreçlerde kayboluyormuş böyle olan çok var canım
Doktor bebekte sakatlık falan yapmaz dönerse patlarsa ameliyat gerekir dedi. küçük değilmişte ☹ 2 hafta önce yoktu 2 haftada oluşmuş kaybolur inş benim ki de

Doktor bebekte sakatlık falan yapmaz dönerse patlarsa ameliyat gerekir dedi. küçük değilmişte ☹ 2 hafta önce yoktu 2 haftada oluşmuş kaybolur inş benim ki de
Ablamın olmuştu iki üç ay sonra kaybolmuştu inşallah seninde öyle olur canım şimdi bir buçuk yaşında oğlu var maşallah sen gönlünü ferah tut stres düha çok tetikler dikkat et kendine

Kendimi zor tutuyorum ama negatif olduğunada eminim çünkü hiçbir belirtim yok
ben bu ay kimyasal gebelik yaşadım şuan 5 gün önce düşük yapmaya başladım ilk 4 testim pozitif çıktı hemde kıpırmızı sonra bir kan tahlili gebelik yok adetim geçmiş 18 gün ben iyice girmişim hamile moduna testler pozitif adet olmak yok kim olsa girer sonra bir adet kimyasal gebelik yani ama durmak yok yola devam yani pes etmek yok allah ne zaman ol derse olacaktır elbet bu ay ol der inşallah bu günün hürmetine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…