Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım çok geçmiş olsun, rabbim herşeyin en doğrusunu ve en doğru zamanını bilir bize düşen sabredip beklemek amin bu gece birbirimize dua edelim en kısa zamanda güzel haberlerimiz olsun inşallah

Doktorum bana sadece folbiol verdi bu bahsettiğin ilacı hamile olunca mı veriyorlar bana ilkinde de pek bişi vermediler hoş doktorlar çok ilgisiz burdakiler
folbiol folik asit gebelikten önce de kullanman lazım zaten hatta şuan bende kullanıyorum hemde folbiol benim dediğim ara kanaması olanlara ya da düşük tehlikesi olanlara verilen bir ilaç progesteron oda çok iyi bir ilaç ben ilk gebeliğimde kullandım oradan biliyorum ben 2003 yılında kadın doğum asistanıydım sora sora katip oldum artık uzman oldum dr sağolsun ben meraklı olunca herşeyi anlatıyordu

Canım çok geçmiş olsun, rabbim herşeyin en doğrusunu ve en doğru zamanını bilir bize düşen sabredip beklemek amin bu gece birbirimize dua edelim en kısa zamanda güzel haberlerimiz olsun inşallah
amin tatlım ya inşallah burdaki ve isteyen tüm arkadaşlara rabbim nasip etsin aratmasın yürekten diliyorum

5 şubatta verdim doktorum 12 gündür kullanıyorum canım evet haklısın insan araştıra araştıra baya bilgi sahibi oluyor senin doktorun iyiymiş ben bişi sormaya korkuyorum

Ablamın olmuştu iki üç ay sonra kaybolmuştu inşallah seninde öyle olur canım şimdi bir buçuk yaşında oğlu var maşallah sen gönlünü ferah tut stres düha çok tetikler dikkat et kendine
Benimki de kaybolur inş kaç cm di ablanınki? İlaç falan kullandı mı ya da ağrısı oldu mu?

İnşAllah 4 ay önce düşük yaptım korkuyorum inşallah sağlıkla ilerler
Canım bende ekim ayı düşük yapmıştım şükür bu ay hamileyim, bugün doktor randevuma gittim ve folik asit kullanıyor musun dedi evet folbiol dedim, onu kullanmacaksın dedi, başka bi ilaç yazdı adı da Vifolic internetten araştırdım şimdi çok güzel yorumlar var ve sadece dolik asit değil 14 çeşit vitamin var içinde gebelik öncesi gebelik sırasında kullanım içinmiş 30 kapsül 85 tl bilgilendirmek için yazmak istedim, düşük doğum ağırlığını dahi önlüyormuş son aylarda bilginize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…