Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben geçmiş gebeliklerimden söyleyim hep regl olacakmışım gibi oldum hep adet sancısı vardı
Merhaba cevap verebilirsen çokmsevinirim 15 şubatta 29 değer ile hamile olduğumu öğrendim ama aşılama olduğu için bu deeğeri düşük buldular hamile olduğumun akşamı adet sancısı gibi bir sancımdevam ediyor bugün bu sancının 3. Günü. Acaba seninki bir gün mü sürdü yoksa bikaç gün mü. Çok lorkuyorum düşecek diye. İlk aşılamam kimyasal oldu

Canım ben 4 gebelik geçirdim 1 kızım var. Hepsinde adet sancısı uzun sürdü kanama olmadığı sürece sıkıntı olmuyor merak etme 2 güne bir kan testini yenile 2 kat artması gerekiyor. Korkma dikkat et dinlenmeye çalış rabbim size bağışlar inşallah

Dinlenmeye çalış canım yarın bir kan ver ona göre Dr a git hamile isen ona göre tedavi verir
Yarın gitsem çıkarmı ki kan değerlerde ondada çıkmazsa diye korku sardı pazartesiyi bekleyim olmadı canım şu an hazır hissetmiyorum ikinci negatife ama adet olacakmışım gibi geliyor ağrım ara ara geliyor adet ağrısı gibi

Bat 22 ise geç döllenme olmadıysa kanda çıkar canım leke kanamaya dönerse zaten adetsindir değilse yerleşme kanaması dır idrarda 4 gün öncesi çıkması için erken döllenme olması lazım. Kanama başlamazsa sen kendini çok yorma dikkat et

Sağol canım çok güzel yazmışsın inşalah dedğin gibidir sağ kasığım adet olacakmışım gibi çok ağrıyor inşallah sabaha kanamam olmaz

Çok güzel yazmışsınız gerçekten ..

Benim bat 17 şubattı ama takvim şaştı 7 sinde yumurtladım, bu yüzden yeni bat 21 şubat, biz takvime göre yumurtlama ve çatlamayı değerlendirmiştik ama gerçek yumurtlama zamanında eşimle aramız bozuk olduğu için hiç değerlendiremedik maalesef. Şu an maalesef gebelik ihtimalim olmasa da bat gecikmesi hissi güzel

Ta
Canim

Canim gozun aydin hamissin. Erken gebelik testlerimde bi sorun var sanirim turkiyede. Ben erken gebelikte ogrenmistim. Tarihi gecmis olabilir testin o yuzden sorun olabilir takma kafana. Normaller bile gosterir olmus hamisligini artik
Teşekkür ederim Tarihi geçmemiş canım baktım ona ama bi gariplik var gibi testte. Yarın sabah bir daha yapacam aynı testten bakalım o ne gösterecek

Günaydınlar çok ilginç bir durumla karşı karşıyayım sanırsam erken adet oluyorum galiba lavaboya gittim çamaşırımda hiç kan yoktu amma lakin peçeteye silince kan geldi. Devamı geliyor mu bakalım gögüslerim hala acıyor kaşıklarım ağrıyor belim ağrıyor hafiften. Adet olduğuma şaşırmıyorum ilk defada bu kadar erken reglim geldi ayy valla delircem ne bu yaşadığım?

Ta

Teşekkür ederim Tarihi geçmemiş canım baktım ona ama bi gariplik var gibi testte. Yarın sabah bir daha yapacam aynı testten bakalım o ne gösterecek
Hadi hayirlisi olsun ama sen hamissin artik Allahin izniyle de kucagina da alirsin canim. Bende hem erken hem normal test yapmistim ayni anda. Erkende pozitifti normalde negatif gun gectikce normalde de pozitif olmaya basladi cok sukur.

Sabret bakalim belki yerlesme kanamasidir canim. Hemen kotuye yorma.

Sabret bakalim belki yerlesme kanamasidir canim. Hemen kotuye yorma.
Bakalım ne oluyor hayırlısı olur ne olacaksa İnşallahh gün ağırınca artarsa kesin regli oldum Marta yol alırım valla şaşırdım şuan? Yok regli hatta 1 gün kesin geçerdi bu sefer erken geldi kafam karıştı

Bekle bakalım canım umarım devamı gelmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…