Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktorun verdigini kullan bence canim icerik olarakta zengin duruyor. Afedersin bazi folik asit kullanimlarinda kabizlik vs yan etkileri oluyor hani olsa bile doktoruna danisip degistirirsin fikrimce
Galiba doktorun dediğini yapmak faydalı olacak gerçi multivitamin de 200 dediğimde eksik demedi ama ben garantiye alayım teşekkür ederim

Teşekkür ederim canım sağ olasın doktorumun dediğini kullanmak mantıklı geldi.

Benim de 4 gün kaldı
28 günde bir olurum hesabıma göre 20 olmam lazım ama bazen oynayabiliyor 21 baz alıcam bu arada gelme ihtimali yüksek heyecan yapmıyorum dersem yalan olur üzülürüm. ovulasyonla denedim olmazsada mart ayına yolcu olurum en kötü ihtimal diyorum

Çook güzel çok sevindim hayırlı olsun

valla ben yumurtamın büyümediğini sanıyorum . hislerim o yönde . o yüzden araştırma aşamasındayım büyütmeye yönelik ne yapabilirim . eşimde de ileri hareket azlığı var ona da birşeyler bakınıyorum . bu gidişle kimyager olacam :) başıma ağrılar girdi zaten işim gereği bilgisayarla çok haşır neşirim birde bu araştırmalar beni ve minik gözlerimi çok yordu
sende durumlar nasıl canım

Kızlar merhabaa adetime 3 gün kaldı dün dayanamadım 4 gün kala sabah idrariyla test yaptım ve negatif çıktı bugünde regl sancılarım başladı ufaktannn

Durumumuz aynı sizn için merak ettiğim ne kadardır olmuyor birde neden tüp bebek direk düşünüyorsunuz?
2 yıldır evliyim bir kere gebelik olustu yaşımdan dolayı tüp bebek düşündüm 39 yasındayım dr eşimede banada yasınıza göre yumurta ve sperm sayısı vs gayet iyi normal demişti 5-6 aydır gebelik olısmayınca klomen kullanmadıgıma pişman oldum sanki daha kolaylaştırırdı belki .. benim haşimatom var ilaç kullanıyorum ama etkilediğini düşünüyprum gebe kalmayı veya düşük yapmaya

Günaydın canım benim sabaha kadar tamamen gelmiş adetim normale dönmüş.
Yaa Rabbim en hayırlı zamanda nasip etsin inş canım ben senin mesajlarini okumuşdum Allah icimi bikiyo cok istedim senin olsun en hayirli zamanı Allah bilir canım bekliycez benim de ayin 20 sine ama hasta olcam sanki bende hiç bi belirti yok

valla ben yumurtamın büyümediğini sanıyorum
neden öyle düşündün ki canım? doktor mu bişey dedi

eşimde de ileri hareket azlığı var ona da birşeyler bakınıyorum .
o neydi gız? :) hiç duymadım. zaten bu site sayesinde hiç bimediğim rahatsızlıklar öğrendim.

bende bekliyorum işte her zaman ki gibi umutla. Kendimde belirti görebilir miyim diye geziniyorum buralarda :)) doktora gidicem gibi bu gidişle baktırıcam kendime hiç istemesemde, belki eşimide götürücem baksınlar yerli yerinde mi :) ama onun seyahati falan oluyor artık nasıl denk getireceksem

Kızlar benim takvime göre 3 gün gecikme gösteriyor. Regl dahil 21.gün catlama gordum ama erken gebelik testide cumartesi gunu negatifti. Bugunde birden yani aniden bas agrisi afederseniz midemi bogazimda hissettim oyle kotu oldum sabahta midem agriyordu. Vucudumda sicak ayaklarim 2 3 gundur buzzz. Stres yapmiyorum zaten adet olacagim diye bekliyorum hep negatifi gorunce ikna oldum. Acaba boyle negatif gorup daha sonra pozitif goren oldu mu ki?

doktor demedi ama öyle hissediyorum yaştan dolayı.
eşime sperm testi yaptırmıştık ordaki değerlerden biri . sperm ileri hareketlilik diye geçiyor.
mutlaka eşinide götür ona da baksınlar

İnşallah hamilesindir

Öncelikle tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğiniiCok tesekkür ederim cevap için bana benim kullandığım dostinex 2 haptı uc gun arayla içtim ikisini bitti 15 gün önce. Sonrasına etkisi oluyor herhalde bu ilacın doktor bitince bir daha al demedi bunu iç dene dedi. İnşallah ben de senin gibi güzel haberler alırım

doktor demedi ama öyle hissediyorum yaştan dolayı.
eşime sperm testi yaptırmıştık ordaki değerlerden biri . sperm ileri hareketlilik diye geçiyor.
mutlaka eşinide götür ona da baksınlar
sizde yaş kaç? bu gidişle gidicez gibi ben 32, o 44 yaşında

Ya maşşalllah gün gün artıyor hem 2021 yılı hem de sen newmoon10 sayesinde şubat ayı coştu resmen ellerin uğurlu geldi canım tamamı dolar inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…