Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Uyuya kalmışım gece kalkıp idrara sıkışık olunca yaptım testimi ilk 5 dakikada çıktı çok çok silik çizgi hemen var diyemeyiz belki test yanlış gösterdi markası labaquick 2 gün sonra tekrar yaparım bata 4 gün var bakalım kısmet diyorum
Benden başka gören var mı çizgi

Eklentiler

• IMG_20210215_032831.jpg
    151,6 KB · Görüntüleme: 90
  • IMG_20210215_032737.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 93
Ben gordum hayirli olsun

Ben gordum hayirli olsun
Geçen sene de bu tarz olmuştu yoktu ama çizgiler sonradan çıkıyordu ilk 5 dakikada çıktı bu sefer ama yine de erken sevinmeyeyim diyorum gerçi 3 gün önce yaptığım testte hiçbir şey çıkmamıştı ama markası başkaydı umarım vardır ve ilerler günümüzü beklemeye test yapmaya devam

Hayyy maşallah sizin oralarda testte çok pahalıymış bizim burada 15 veya en fazla 20 TL predictor hatta bana o pahalı gelmişti benimde yumurtlama 6 sı oldu. Kan vericem sağlık ocağına gidiyorum iğne vurulmaya gitmişken veririm yoksam özellikle gitmemde. Bakalım ne olacak hakkımızda ne olacaksa güzel olan olsun dilerim...

Insallah pozitiftir. Bat nezaman? Ve hangi marka kullandiniz

İlk 5 dakika da çıktıysa vadır inşallah bende görüyorum gayet belli çizgi

20 TL mi predictor işte geçen sene 50 TL idi burda bu sene de sormadım hakkında hayırlısı canım güzel haberler verirsin inşallah

Benim de bat 20 sinw belirtin var mi bense hic bisey yok
Yaa hiç belirti yok adet belirtisi dahil geçen ay aşırı belirtim vardı adet oldum bu ay düşünmüyorum işime ve eve odaklandım belki de o yüzden belirti yok sadece hamile değilmişim gibi bir his var o kadar o da kısmet bakalım

İlk 5 dakika da çıktıysa vadır inşallah bende görüyorum gayet belli çizgi
İnşallah canım 5 dakikada çıktı belirdi pembelik gibi rengi.Ben gördüm belirirken çıplak gözle daha iyigörüyosun. Ama kuruyunca o pembeliği gitti sanki çarşamba tekrar yaparım aynı marka test var bir tane daha ama bugün çarşıya çıkarsam Bi tane de başka marka alıp yarında yapıcam

Canım anlattığın gibiyse var Allah ın izniyle tekrarla bakalım inşallah daha met belirecektir çizgi ben adete 6 7 gün kala yapmaya başlamıştım günden güne daha da belirdi seninde öyle olucak inşallah

Amin canim tum hamisler insallah sagikla alsin bebeklerini kucaklarina. Benim adetim cok duzensizdi testleri alir almaz basladim takibe. Hic belli olmuyor dedigin gibi canim takipte kalmak en guzeli ovulasyonu

Hadi gozun aydin canim saglikla kucagina al insallah.bende gordum yarin yaptigimda test daha da koyulasmis olacak eger varsa yarin veya diger gun tekrarla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…