Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar Günaydın var mı güzel haberleriniz :)

M my3011

15.02.2021

Snaa Snaa

15.02.202126İnofolicLaboquick2,5 YILPKO

O oneofus

15.02.202130Folik Asit2 AY

izmirlibjkkartal izmirlibjkkartal

15.02.2021302 YIL

Mucizemibekliyorummm Mucizemibekliyorummm

15.02.202127--1,YIL-

tonbaliklisalata tonbaliklisalata

15.02.202131--YENİ BAŞLIYOR-

Laviniiaaa Laviniiaaa

Belirsiz27
Dün 1555 çıktı betam, batım 11şubattı bu arada çarşamba dra gidicem umarım herşey yolundadır🤲🏼
Folden qf ve levotiron kullanıyorum

Günaydın arkadaşlar ben mart ayına transfer oluyorum maalesef sabaha karşı adet oldum. Ve aşırı derecede ağrım var ve çok fazla geliyor. Yeni bat mart 13 inşallah olmam tabiki... Bu ay da hüsran çok umutluydum ve gerçekten çok üzüldüm. Önceki aylarda çok aldırış etmemiştim en azından daha yeni başladık diye çok uzulmemistim ama bu ay adetim de gecikince çok umutluydum ve sabah çok ağladım.

Günaydın arkadaşlar ben mart ayına transfer oluyorum maalesef sabaha karşı adet oldum. Ve aşırı derecede ağrım var ve çok fazla geliyor. Yeni bat mart 13 inşallah olmam tabiki... Bu ay da hüsran çok umutluydum ve gerçekten çok üzüldüm. Önceki aylarda çok aldırış etmemiştim en azından daha yeni başladık diye çok uzulmemistim ama bu ay adetim de gecikince çok umutluydum ve sabah çok ağladım.
bende marta gectım saglık olsun :) rabbım tez zamanda nasip etsin kafadan bıraz sılıp atmak lazım zor ama bu gerçek kendı halıne bırakmalıyız ve size bırsey dıyımı buraya her gırdıgımde kendımı hesp kıtap yaparken test arastırıp ınsanlar ne yapmış dıye okurken buluyorum bu bır ara verip ara ara gırıcem cunkı okdukca takıyosun yanı sahsen ben oleyım bıraz tek kalıp free takılmak lazım uzulme olur :KK200:

Uzulme canim bak me guzel yumurtliyorsun adetlerin duzenli . Benim adetim cok duzensizdi ilk gebelikte asilamaya kadar remedial 3 deaf ama tutmadi insallah Sen kendi kendine hamis kalacaksin duam tum hamilelik isteyenlerle

bende marta gectım saglık olsun :) rabbım tez zamanda nasip etsin kafadan bıraz sılıp atmak lazım zor ama bu gerçek kendı halıne bırakmalıyız ve size bırsey dıyımı buraya her gırdıgımde kendımı hesp kıtap yaparken test arastırıp ınsanlar ne yapmış dıye okurken buluyorum bu bır ara verip ara ara gırıcem cunkı okdukca takıyosun yanı sahsen ben oleyım bıraz tek kalıp free takılmak lazım uzulme olur :KK200:
kesinlikle haklısın elim ayağım burası oldu benimde acaba yeni birşeyler duyar mıyım diye hergün burda buldum kendimi
dediğin giibi okudukça takıyorsun birde hamile olanları görünce daha da kötü oluyor insan

Evet inşallah tez zamanda olur ya gerçekten ben burda erken test yapıp sonuç alanları gördükçe daha çok umutlaniyorum ve böyle sonuç alamayınca da çok kötü oluyorum. Bende hiç bir sıkıntı yok şükür ki eşim için de bir sıkıntı olmadığını düşünüyorum. Ama bu ay da ona keçiboynuzu özü kulandiricam düzenli olarak kendim de bal tarçın çörek otu karışımını yapicam kullanicam düzenli olarak. Bu ay da nasip bakalım. İnşallah en kısa zamanda hamiş olup bebeislerimize kavuşuruz.

Uzulme canim bak me guzel yumurtliyorsun adetlerin duzenli . Benim adetim cok duzensizdi ilk gebelikte asilamaya kadar remedial 3 deaf ama tutmadi insallah Sen kendi kendine hamis kalacaksin duam tum hamilelik isteyenlerle
Evet öyle canım benim sağol iyi geldi bu sözlerin. İnşallah hepimiz benim gibi isteyen herkese en kısa zamanda sağ salim bebis haberi versin Rabbim. Tevekkül bizden takdir Rabbimden.

Hayırlısıyla olur canım inşallah yüreğinden geçen anlıyorum seni

X