Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım geçen sene 3 gün kala yaptım negatif adet günü basit testte pozitifti bence beklemek en güzeli negatif çıkınca çok üzülüyor insan yani erken teste çok güvenmeyin çıkması tamamen şans bence bende o şans olmadı ama hamşleymişim

Aslında çok haklısınız parası da cabası da ben hiç denemedim o merak da var sadece. en iyisi basit testten alayım bir kaç tane erken teste vereceğim parayla bol bol yaparım seninle biz aynı günüz öyle hatırlıyorum yanlış hatırlamıyorsam bekleyecek misin

Sağlığında annem de Şey derdi bana bizim sülalede evlenenlerin çoğu geç çocuk sahibi oluyor

Birde sen yap bakalim insallah senin olmustur bu ay☺

Benım ılk gebeliğim gıbı olmus okadar emındım kı hamıle oldugum dan 2 testde cıkmıktı test rabbım sag salım kucagın almayı nasip etsin bende yukleyım programı ılk defa kullanıcam ovuslasyon testi bugun bıttı reglım elıme çarsamba gelcek yarın beklıcem ama salıdan ıtıbaren test gelene kadar baslayım gün aşırı dıyorum bellı olmuyo cunkı

Ay evet 50 TL bir test ben yapmıcam canım 20 si bat ama benim yumurtlama 7 si oldu 21 ne denk geliyor 14. Gün o da pazar günü olmazsam pazartesi yaparım inşallah çünkü çıkmıyor testlerde çok meraktaysan eğer kan ver düşükte olsa bir değer çıkar erken dönemde

Benim bat 18şubat.Bende göğüs ağrısı yok,sık idrara çıkma,yemek yeme isteği ve uyku hali var.Bilmiyorum daha önceki belirtilerimde göğüs ağrım vardı aşırı bunda yok.Beklıyorum.

Benim de bat 20 sinw belirtin var mi bense hic bisey yok

Arkadaşlar hormon testi için doktor aç olman gerekir demişti acaba Su falan da mı içmemek lazım 12den sonra bilgisi olan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…