Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba bana yardımcı olabilir misiniz . Ovulasyon testi pik oldu aradan bir kaç gün geçti ve tekrar koyulaşmaya başladı nedenini anlayamıyorum Eki Görüntüle 2782539 Eki Görüntüle 2782541
Bende bunu merak eidyodum bakalim nolucak sonucunuz yapaya devam edin. Bende arstmistim bu konuyu iki adet arasi hegun ovulasyon yapilsa dollenme falan oldugumda yeniden koyilasma olablirmi sonicta yumirtlamadan 4 5 gun sonra koyulasiyo dollenme yada rahme dustugi zaman bole de olablir ama tabi yumrtlamda olblir

O baya var pco musunuz peki? Düzensiz dediniz ya 🙈
Hayır yok önceleri çok düzenliydi. Sonra stres yapmaya başladım sanırım duzensizlesti 25 günde bir olurken şimdi 35 güne falan çıkabiliyor . Doktora gittim hiç bir sıkıntı yok dediler. 🤔☺️Bende anlam veremiyorum açıkçası ama pik günümü net gördüm yani baya baya c den koyuydu

Bende bunu merak eidyodum bakalim nolucak sonucunuz yapaya devam edin. Bende arstmistim bu konuyu iki adet arasi hegun ovulasyon yapilsa dollenme falan oldugumda yeniden koyilasma olablirmi sonicta yumirtlamadan 4 5 gun sonra koyulasiyo dollenme yada rahme dustugi zaman bole de olablir ama tabi yumrtlamda olblir
Tecrübelerimi aktaricam hayırlısı neyse o olsun teşekkür ederim ☺️ bende çok merak ediyorum acikcasi

Kafam çok karıştı ovu testi yaptıysanız yumurta salımını gördüyseniz yumurtanın döllenme süresi 24 saat ise ortalama, geç döllenme nasıl oluyor? Geç döllenme olması için geç yumurtlama olması gerekmiyormu? Ya da 2 kezmi yumurtlama yaşamıştınız acaba
İki kez yaşadım o ay ..İkincisinde hamile kalmışım.

Merhaba Allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin birseyi merak ediyorum bunuda bircok kiside okuyorum akisina biraktik ve o ay hamile kaldim yani akisina birakmak nasil oluyor nasil bisey ben nekadar denesemde olmuyor
O ay hamile kalmak için uğraşmadım bende problem yoktu eşimde varikosel vardı tedaviye gerek kalmadan oldu psikolojik olarak düşünmedim ama bu herkeste böyle değil tabi bir sorun varsa tedavi olmak gerekir ve bol bol dua edin Allah büyüktür o ol deyince olur
Merhaba Allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin birseyi merak ediyorum bunuda bircok kiside okuyorum akisina biraktik ve o ay hamile kaldim yani akisina birakmak nasil oluyor nasil bisey ben nekadar denesemde olmuyor

Önemli değil canım ne demek... benim bugün de gelen giden yok. Akşam üstü bacaklarıma ve belime aşırı derecede agrı girdi ama 15 dakika sürdü sadece. Şimdilik hiçbir şey yok. Sabaha kadar gelmezse ben pazartesi kan tahlili vermeye 😇😇
İnsallah sende pozitif görürsün canım benimde cok agrımıstı belim bacaklarım ben 5 gün her an adet olacakmışım gibi sancılanıyordum zaten 😊

Hayır yok önceleri çok düzenliydi. Sonra stres yapmaya başladım sanırım duzensizlesti 25 günde bir olurken şimdi 35 güne falan çıkabiliyor . Doktora gittim hiç bir sıkıntı yok dediler. 🤔☺️Bende anlam veremiyorum açıkçası ama pik günümü net gördüm yani baya baya c den koyuydu
Bunun aynısını bende bazen 3 ayda bir yaşıyorum 28 günde bir adet olurum hep oynar 33 gün oldu en geç. Özellikle stres yaparak oldum olacam mı derken yaşıyorum bunu. 😍Sanırsam herkes bunu yaşayabiliyor. Testiniz çok güzel de o ikinci koyuluk kafa da soru kalıyor. Bakalım ne olacak devam edin.

Anladım canımm sağol çok karışık işler 😊🌼
Aslında çok da takip etmemek en iyisi .Ben o ay ağlamıştım artık .Telefondaki takvim başka söylüyor ,Ovu testi başka söylüyor ,doktor başka söylüyor ,vücudumdaki belirtiler başka söylüyor ..Gerçekten karışık .Kurcaladikca daha da karışıyor ..

Bunun aynısını bende bazen 3 ayda bir yaşıyorum 28 günde bir adet olurum hep oynar 33 gün oldu en geç. Özellikle stres yaparak oldum olacam mı derken yaşıyorum bunu. 😍Sanırsam herkes bunu yaşayabiliyor. Testiniz çok güzel de o ikinci koyuluk kafa da soru kalıyor. Bakalım ne olacak devam edin.
Ah bu stres yok mu ☺️ çok teşekkürler cevaplariniz için bir değişiklik olursa bilgi veririm

Aslında çok da takip etmemek en iyisi .Ben o ay ağlamıştım artık .Telefondaki takvim başka söylüyor ,Ovu testi başka söylüyor ,doktor başka söylüyor ,vücudumdaki belirtiler başka söylüyor ..Gerçekten karışık .Kurcaladikca daha da karışıyor ..
Evet benımde aklım almıyor bir sorun yokken yumurtlamayı değerlendirip olmamasındaki sebep düşün düşün üzülüyor insan.. ben geçtiğimz günlerde ovu testiyle değerlendirmelerimi yaptım bikaç gündür anne baba evindeyiz yumurtlamada geçti malum misafirlik olunca o işlerde olamıyor.. aklıma takıldı şuan ihtimaller varda kaçırıyormuyum diye hep soru işareti 🙁

Tebrik ederim canım, kan testi yaptın mı kaç çıktı :)))

Kan testi yaptırın en sağlıklısından...

sorduğum gün ilk günüydü, bugün biraz daha arttı, normal gibi.. ama yine diğer aylardan daha az ağrım ve akıntım var. Sen bal tarçık çörekotu kullanacak mısın? benim de aklıma takıldı klomenle birlikte ters etki yapar mı diye düşünüyorum.:KK45:

.
Suan femara ile birlikte bal tarçın corekotu kullanıyorum canim perşembe kontrolüm var bakalim bakacak Yumoslara:)

X