Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın bugün adet günüm normalde gecesinde rüya gördüm sabah uyanır uyanmaz hamilelik testi yaptım ve sonuç böyle benim gördüğüm silik çizgiyi sizlerde görebiliyorsunuz değilmi 🙏😍 newmoon10 newmoon10 topiginin uğuruna çok inanmıştım 😘
Tebrik ederim canim saglikla ilerlesin ve saglikla kucagina al insallah☺

• Beğen
Reactions: Omr
Yanlız değilsiniz 🙈😀
Ocakta hangi gün adet olduğumu unuttum bakmıyorum da inat ettim :)
acaba bu göğüs hassasiyeti yumurta oluşumu mu? eğer öyleyse de kocamla 5 gündür biraraya geldiğimiz yok :)
elimde ovü test var yapsam mı? elimde hiç gitmiyor ama :) yok yapmıcam saldım ben bu ay :) böyle mi salınıyor acaba?

Kizlar benim de bat a 6 gün kaldı .Kasıklarımda batma ve yanma var .Yoğun gaz sancım var..Bel ağrısı var .Şeffaf akıntım var şu gibi .Umarım bebeğim tutunmustur .Erken gebelik testi alsam yapardım 1-2 güne .Beklemem zok zor valla.🙂🙂

Ocakta hangi gün adet olduğumu unuttum bakmıyorum da inat ettim :)
acaba bu göğüs hassasiyeti yumurta oluşumu mu? eğer öyleyse de kocamla 5 gündür biraraya geldiğimiz yok :)
elimde ovü test var yapsam mı? elimde hiç gitmiyor ama :) yok yapmıcam saldım ben bu ay :) böyle mi salınıyor acaba?
Benim yumurtlama dönemimde kasıklarımda ağrı oluyor ..Akıntı oluyor .Islaklık oluyor .Bunları yaşamıyor musunuz?Belirti yoksa takip etmek çok zor gerçekten ..

Benim yumurtlama dönemimde kasıklarımda ağrı oluyor ..Akıntı oluyor .Islaklık oluyor .Bunları yaşamıyor musunuz?Belirti yoksa takip etmek çok zor gerçekten ..
hiç akıntım ve ıslaklığım yok, bunları ben adet sonrası çok yaşıyorum.
bu ay sadece göğüs hassasiyetim var ve bu ilkkez başıma geliyor.

Kizlar benim de bat a 6 gün kaldı .Kasıklarımda batma ve yanma var .Yoğun gaz sancım var..Bel ağrısı var .Şeffaf akıntım var şu gibi .Umarım bebeğim tutunmustur .Erken gebelik testi alsam yapardım 1-2 güne .Beklemem zok zor valla.🙂🙂
Canım bence yapma ben bat a 3 gün kala yaptım çıkmadı bat günüm bugündü yaptım çıktı inşallah vardır bebişin varsa bide çıkmazsa üzülme diye kendi yaşadığımı söylemek istedim bazen varsa bile çıkmıyor çünkü gününü bekle ve bize müjdeli haberini yaz ❤️🙏

Sizi merak ettim .Sevindim adet olmamissiniz daha .Güzel haberinizi bekliyoruz 🙂
Evet olmadım daha sağol canım benim düşündüğün için. Bekliyorum bakalım hiç gecikme yaşamadım adrtlerim düzenlidir ve geç gelmek yerine çoğu zaman erken gelir. Onun için yarın da bekleyip öyle kan vereyim diyorum. Gecen ay adetim 17sinde gelmek yerine 15inde geldi. Bu ay da 15ini bulursa diye emin olmak istedim. Ama hep 27 yada 28 günde gelir hiç değişmez. Nasip bakalım bekliyorum

Kızlar günaydın bugün adet günüm normalde gecesinde rüya gördüm sabah uyanır uyanmaz hamilelik testi yaptım ve sonuç böyle benim gördüğüm silik çizgiyi sizlerde görebiliyorsunuz değilmi 🙏😍 newmoon10 newmoon10 topiginin uğuruna çok inanmıştım 😘
Ne güzel bir haber bu Tebrikler canım benim. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım

• Beğen
Reactions: Omr
Canım bence yapma ben bat a 3 gün kala yaptım çıkmadı bat günüm bugündü yaptım çıktı inşallah vardır bebişin varsa bide çıkmazsa üzülme diye kendi yaşadığımı söylemek istedim bazen varsa bile çıkmıyor çünkü gününü bekle ve bize müjdeli haberini yaz ❤️🙏
Canim erken gebelik testi mi yapmistin 3 gun kala? Hoş benim karın agrim var ya kesin hastalanacagim umudum yok bu ay🙄

Kızlar benim ilk bebeğimdeki belirttim bat 15 gün öncesinden başlayan aşırı göğüs hassasiyeti ve iştah artışıydı ikinci hamileliğim de göğüslerim de hiç belirti yoktu adet olacakmışım gibi oluyordum adet olduğumu sanıp lavaboya gidiyordum bişe yoktu adet gcikmesinin 3günü test yapmıştım

Kızlar benim ilk bebeğimdeki belirttim bat 15 gün öncesinden başlayan aşırı göğüs hassasiyeti ve iştah artışıydı ikinci hamileliğim de göğüslerim de hiç belirti yoktu adet olacakmışım gibi oluyordum adet olduğumu sanıp lavaboya gidiyordum bişe yoktu adet gcikmesinin 3günü test yapmıştım
ilk cümle aynı ben.
hatta ben çok kontrollü yiyordum diyet yaptığımdan dolayı dün gece çilek üstü fındık ezmesi yedim doyuramıyorum kendimi. bat 28 şubat :/

Yok canım yapmayacagim zaten .Belki dayanamazsam 2 gün kala fakan yaparım .Daha çok erken .🙂

X