Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yumurta takibi yapılıyor bende ama bende bi taraftan ovulasyon testiyle takip etmek istiyorum. Ne zaman başlamalıyım ? Bugün adetimin son günü

Kızlar yumurta takibi yapılıyor bende ama bende bi taraftan ovulasyon testiyle takip etmek istiyorum. Ne zaman başlamalıyım ? Bugün adetimin son günü
Canim bende adet bitti ertesi gun baslamistim cunku bilemiyoruz bazen erken bazen gec yumurtluyoruz o yuzden gun kacmasin diye adet bitiminin ertesi gunu basla bence.

Canim doktorlar genelde adetin 10 gununden itibaren baslayin diyor . Ben malesef ovulasyonla denedim gene olmadi bu ay catlama ignesi yaptirdim

Bat 22 şubat 31 yaşındayım 14aydır istiyoruz listeye eklerseniz sevinirim inş hepimiz buay hamileyiz

ekledim canım ,ilk çocuğun mu olacak?

28 yasindayim 10aydir istiyoruz ikinci ccocuk bat 1 subat regenesit max folik asit kullaniryoum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…