Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya morelim çok bozuldu ya şu 3 ncü çok koyu olmus sabah yapmıştım diğerini saat 19.30 gibi yaptım daha silik çıktı acaba yumurtlama zamanım geçti mi ya da boyası mi aktı anlamadım
Canim sen sivi alimina dikkat edip testini yaptin dimi? Oyleyse 2. Ve 3.testte yumurtlamissin zaten. Catlaman gerceklesmis degerlendirdin insallah. Yarin tekrar sivi alimina dikkat ederek testini yap emin ol

Kızlar ya morelim çok bozuldu ya şu 3 ncü çok koyu olmus sabah yapmıştım diğerini saat 19.30 gibi yaptım daha silik çıktı acaba yumurtlama zamanım geçti mi ya da boyası mi aktı anlamadım
Canim 3. De yumurtlamia 4.de catlamis ama yumurtlama gununde iliskye girmen sart degil zaten yumurtlama oncesi 1 2 gun girdiysende sansin yuksek demektir catladiktan sonrada gireblirsin o gun

Kızlar maalesef ben bu ay sağlık sorunları nedeniyle bazı testler yaptırdım. Doktor bu ay bebeğe izin vermedi inşallah diğer aya kaldı. Sonuçları mı beklıyorum beni silebilirsiniz şubata denk gelemeyecek maalesef

Canim 3. De yumurtlamia 4.de catlamis ama yumurtlama gununde iliskye girmen sart degil zaten yumurtlama oncesi 1 2 gun girdiysende sansin yuksek demektir catladiktan sonrada gireblirsin o gun
İşte canım o üçüncüyü bugün saat 13.00 gibi yaptım diğeride 19.00 gibi yaptım bugün tam bitti hastalığım

Kızlar yumurtlaması geçip göğüs hassasiyeti yaşayan var mı yine belirtiler başladı ama sonuç adet oluyor bat 1 Şubat

Canım ilk defa duydum ovu testlerini adet gecikince yapıp hamile olduğunu öğrenenler oluyor kimyasal falan bir şey mi oldu ? Ben senin yerinde olsam doktora sorardım adetliyken yumurtlama olması çok tuhaf
Bı kere yaşadım zaten kimyasal canım ama bilmiyorum ki kimyasal olsada yaptığım gebelik testinde çıkardı sabah bı ovulasyonu tekrarlicam canım eğer silikse zaten belli ki hastaligimjn ,3 günü yumurtlama oldu

Kızlar ben çok umutlu hissediyorum bu ay ya bir de değişik değişik ağrılarim oluyor ama daha üç dört gün oldu yumurtlayali bilemedim sanki değişik şeyler hissediyorum bu ay
Ben ilk gebeligimde hamilelik haberini almadan hissetmistim . icimde o his vardi ve elimle surekli karnini severdm. O ichudu dustuyse eger

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…