Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hııı tüp bebek neden olmadı peki bir sebeb var mıydı sundukları?Kaç senelik evlisiniz ki tüp bebek belli seneden sonra yapıyorlar ya ondan merak ettim.
Açıkçası doktordan hiç memnun kalmadım yaştan dolayı olmamıştır dedi başka bir sebep söylemedi
4 yıldır evliyiz son 1 yıldır düşünüyoruz çocuk işini
evlendikten bir süre sonra annem alzehımer a yakalandı o şoku atlatmam yıllarımı aldı hala da bazen kabullenemiyorum annemin çocuk gibi oluşunu asla hazmedemedim hatta yazarken bile şu anda ağlıyorum ALLAH kimseye vermesin

Kizlar ovulsyin testi ile ilgli bisi sormak istiyorim. Laboquick marka kullaniyorum. Sorum su pik gordukten sonra siliklesme nasil oluyor. Baya silikmi oluyor yoksa koyuluk devam ediyomu.3 gun once Pik gordugumde t c den koyuydu simdi resimdeki gibi sizce catlamismi

Eklentiler

• 1613215263892680270518828977387.jpg
    1613215263892680270518828977387.jpg
    117,2 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar selam🙋🏼‍♀️ Dün gece dahil hissetmediğim gebelik belirtisi kalmadı. Ağızdaki metalik tada kadar her belirti bende oldu😂😂 ama bat 14 şubat ve bugün kırmızılarla uyandım🙈 1 gün erken geldi fazla heveslenmeyeyim diye. Burdan psikolojime sesleniyorum. Bidaha sana ve belirtilere asla inanmıcam🤣🤣 ben marta gidiyorum. İnşallah sizler gelmezsiniz hepiniz mutlu haberlerle şubat topiğini kapatırsınız. Ara ara gelip bakıcam durumlara çok öpüyorum hepinizi❤️ newmoon10 newmoon10 beni listede çarpılayabilirsin🤭

Açıkçası doktordan hiç memnun kalmadım yaştan dolayı olmamıştır dedi başka bir sebep söylemedi
4 yıldır evliyiz son 1 yıldır düşünüyoruz çocuk işini
evlendikten bir süre sonra annem alzehımer a yakalandı o şoku atlatmam yıllarımı aldı hala da bazen kabullenemiyorum annemin çocuk gibi oluşunu asla hazmedemedim hatta yazarken bile şu anda ağlıyorum ALLAH kimseye vermesin
Aminnn. Zor durum çok iyi anlıyorum her hastalık zordur ama lakin bu insan aklına sebeb olan hastalıklar ayrı zordur. Kabullenecek durum değil zaten gözünün önünde ise hiç kolay değil ona alışmak diye birşey yok ki bakması herşeyi zor 😑. Çok üzüldüm. Olsun belki sizin için doğru zaman şimdiktir. Yaşınız kaç ki geç dedi doktorunuz? Bazen doktor mu kötü çare ararken iyi gelene denk gelememek mi ben bilemiyorum zaten.

Kızlar selam🙋🏼‍♀️ Dün gece dahil hissetmediğim gebelik belirtisi kalmadı. Ağızdaki metalik tada kadar her belirti bende oldu😂😂 ama bat 14 şubat ve bugün kırmızılarla uyandım🙈 1 gün erken geldi fazla heveslenmeyeyim diye. Burdan psikolojime sesleniyorum. Bidaha sana ve belirtilere asla inanmıcam🤣🤣 ben marta gidiyorum. İnşallah sizler gelmezsiniz hepiniz mutlu haberlerle şubat topiğini kapatırsınız. Ara ara gelip bakıcam durumlara çok öpüyorum hepinizi❤️ newmoon10 newmoon10 beni listede çarpılayabilirsin🤭
Aleyküm selam canım 😂gider ayak beni de korkuttun bende bu belirtiler olumsuz çıkarsa olursam asla inanmıcam 🙈😂güle güle yolun açık olsun martta kavuşursun inşlh 😉arkandayım olursam peşinden gelicem 🤗

Kizlar ovulsyin testi ile ilgli bisi sormak istiyorim. Laboquick marka kullaniyorum. Sorum su pik gordukten sonra siliklesme nasil oluyor. Baya silikmi oluyor yoksa koyuluk devam ediyomu.3 gun once Pik gordugumde t c den koyuydu simdi resimdeki gibi sizce catlamismi
Bu koyu olan testini atar mısın onu görmek isterim. 3 gün önceye göree dahalık koyu gibi geldi bana.

Bildiklerinden ziyade her doktor kendine özgü tedavisi var canım. Belki başka gidersin o yazar belki senin için yazılmaması daha uygun görüldü. Benim için yazılması işime geldi düşsün hep düşsede ben onu kesin yine stresle çıkarım geri😀zaten bunun bütün derdi stres ama gelde yapma istemeden de olsa yapıyoruz. Hakkımızda hayırlısı olsun bunlar aşılır şeyler 🤗
1 veya 2 ay kendime sure verdim. Olmazsa tehditle ilac almaya calisicam :)

Hayırlısı olsun canım.Guzel haberi inşallah mart topiginde alırsın ..🙂

Merhaba bende hamileyim 💕
Tebrik ederim canım, kan testi yaptın mı kaç çıktı :)))
Kızlar merhaba adetim 4 gün geçti çok sancılanıyorum ama olmuyorum üç gün önce test yaptım negatif çıktı sizce ne yapmalıyım bu kadar gecikir mi adet ilk kez böyle oldum 😔
Kan testi yaptırın en sağlıklısından...
canım ben 14.günü regl oldum. Normaldi hatta ikinci gün inanılmaz yoğundu yani hiç bu kadar olduğunu hatırlamıyorum. Bugün kaçıncı günü ki reglinin?
sorduğum gün ilk günüydü, bugün biraz daha arttı, normal gibi.. ama yine diğer aylardan daha az ağrım ve akıntım var. Sen bal tarçık çörekotu kullanacak mısın? benim de aklıma takıldı klomenle birlikte ters etki yapar mı diye düşünüyorum.:KK45:
.

Bebetimeeee 😍😍😍😍. Benim ilk goz agrisi testim. Totem yapmistim. Bu hamileligimi de onunla ogrenecektim. Ama koca eskisehirde bulamadm bu markayi. Cok memnundum o testten.Sende de cok net gostermis. Hayirli olsn kardes.
Teşekkür ederim kuzum Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip eder insallah 🥰 bende internet ten baktım da biraz kötü yorumlar görünce şüphe duydum güvenilir bir test değil mi?

Günaydın kızlar bat 5 gün gecikti dün bebe time marka test buldum aldım sizce pozitif mi ben mi yanlış görüyorum
Pozitif canım, kan vermeye gitmelisin :))) şimdiden tebrik ediyorum, sonucu alınca yaz merak ediyoruz :))
Bende bu ay geç yumurtladım takvime göre ovülayon testiyle bakmıştım bat 10 Şubat halen olmadın kan vermiştim 3 gün önce negatif çıktı kanda halen bekliyorum ilkkez adetim geçikti hamile De değilim anlayamadım su gibi akıntım var altıma kaçırıyor gibi sadece böyle bişi yaşıyorum oldum diyorum su şaka gibi bilen varsa yazsın kızlar🙏
Canım sen birkaç gün daha bekle ve sonra yeniden çubuk test yap, negatifse kan ver ve sonuca birdaha baktır.
İnsallah canim tesekkur ederim 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Senin de testinde çizgi var cnm, kan vermelisin :)) bekliyoruz sonucu merakla :)

X