Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaslar tami tamina bir sene oldu nasip olmadi klomendi catlatmasiydi olmadi sonra rahim filmi sperm testi hormon testi hepsi iyi dedi doktor bu ayda tedavisiz zeytin yaginda incir kuru denedim iki hafta sabah aksam bir tanesi buyudu baya bi degerlendirdik adetin 13.gunu yani 3 subatte kontrole gittim bitane 18,5 mm buyumus adet dongum 26-29 bu sabah test yaptim bembeyaz bi negatif yani ruh halim okadar kotu ki anlatamam 35 yasindayim

Pozitif canım, kan vermeye gitmelisin :))) şimdiden tebrik ediyorum, sonucu alınca yaz merak ediyoruz :))

Canım sen birkaç gün daha bekle ve sonra yeniden çubuk test yap, negatifse kan ver ve sonuca birdaha baktır.

Senin de testinde çizgi var cnm, kan vermelisin :)) bekliyoruz sonucu merakla :)
Teşekkür ederim canım benim haber ederim tabiki haftaiçi gideceğim hemen 🥰

Geçen sene denedim o zaman 38 dim
Bütün düzenimi bozup onun yanına taşındım bebek gibi bakıyoruz
B Eni dinlediğin için teşekkür ederim hakkını helal et herkesin. Bir hikayesi var işte
Ahh canım ya sen yine iyisin o stresle insana herşey olur. Var olmaz mı neler var nelerde bazılarımız daha ağır şeyler yaşıyor ne bileyim dağına göre kar veriyor Rabbim galiba.. Hertürlü yardımcınız olsun Rabbim. Sende helal et benden yana helal ❤️yaşınız çok geç değil valla olmayacak birşey yok olmazsa da vardır herzaman bir hayır. 🙏 Anneciğine üzüldüm işte büyükler bizi büyütür bakar sonra biz onlara o kadar güzel kalpli evladısın sanada böyle olabilecek ilaç gelecek evladı nasip etsin 🌸

Canim ben yurtdisinda yasiyorum. Ovulasyon takibi icin bir uygulama kullaniyorum. Bir arastirin belki turkiyede de bu uygulqmadan vardir onu deneyin. Cok memnun kaldim ben. Testi yapip resmini uygulamaya yukluyorsunuz o size lh duzeyini gosteriyor hemen. Uygulamanin resmini de atiyorum bi incelemeni tavsiye ederim
Bu testte hangi pik hangisi çatlama onu merak ettim 🤔

Bilmiyorum ilkkez başıma böyle birşey geldi kanda baktırdım 11 Şubat negatif geç döllenme olsaydıda çıkardı ovülasyon ile takip etmiştim geç yumurtladın geç çatladı ay sonu ama bilemiyorum belkide 14 gün die yarın olurum diye bekliyorum çatlama dan 14 gün sonra olunuyormuş diyolarlar benim 31 ocaktı artık çatlama falan bitmişti siz kan verdiniz mi
Yok kan vermedim idrarda ngtf çıkınca gitmedim

Ahh canım ya sen yine iyisin o stresle insana herşey olur. Var olmaz mı neler var nelerde bazılarımız daha ağır şeyler yaşıyor ne bileyim dağına göre kar veriyor Rabbim galiba.. Hertürlü yardımcınız olsun Rabbim. Sende helal et benden yana helal ❤️yaşınız çok geç değil valla olmayacak birşey yok olmazsa da vardır herzaman bir hayır. 🙏 Anneciğine üzüldüm işte büyükler bizi büyütür bakar sonra biz onlara o kadar güzel kalpli evladısın sanada böyle olabilecek ilaç gelecek evladı nasip etsin 🌸
Benden yana da helal olsun amin cümlemize hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim

dün daha koyu ise, dündür çatlama, Test 2. çizgiyi belli bir şekilde gördüğünde değerlendilir. ikisi aynı koyulukta ise o gündür çatlama, sonra yavaştan azalır. çatlamış bence cnm.
3 gun ince cok koyuydu t c den daha koyuydu simdi c daha koyi ama 3 gun gecmesine ragmen t nin bu kdr koyu cikmasi yine catlamaya isarettir dimi

Onceki testi attim canim . Bu koyu olan degil koyu olanda t c den koyuydu burda c t den koyu ama t hala koyi gibi geldi bana 3 gun gcmesine ragmen aklim karisti
Demenize göre 3 gün önce yaptığınızda pik gördünüz sonra o 3 gün geçti yine yaptın silikleşmiş olan bu t hala koyu gibi görüyorsunuz. Bu da kafanızı karıştırdı. İşte size göre o 3 gün önceki testi attınız mı pik olanı buraya onu merak ettim. Açıkçası diğer arkadaşlar çatlamış demiş banada sizin düşündüğünüz gibi koyu geldi aynı sizin gibi düşündürttü. Bütün testleri size zahmet atar mısın sırayla dizip öyle daha iyi bilgi verebiliriz. Bende aynı testi kullandım bunlar biraz zor oluyor kullanmak.

Demenize göre 3 gün önce yaptığınızda pik gördünüz sonra o 3 gün geçti yine yaptın silikleşmiş olan bu t hala koyu gibi görüyorsunuz. Bu da kafanızı karıştırdı. İşte size göre o 3 gün önceki testi attınız mı pik olanı buraya onu merak ettim. Açıkçası diğer arkadaşlar çatlamış demiş banada sizin düşündüğünüz gibi koyu geldi aynı sizin gibi düşündürttü. Bütün testleri size zahmet atar mısın sırayla dizip öyle daha iyi bilgi verebiliriz. Bende aynı testi kullandım bunlar biraz zor oluyor kullanmak.
O kadar iyi anlamissinn ki Allah razi olsum🥰 ahhh keske atmasaydim testleri.
3 aydir ovulasyon kullaniyorum ben sabah aksam yapiyorum.
sole oluyo 12. Gun sabah esit 12.
gun aksam pik 13. Gun sabah esit 13. Gun aksam biraz silik 14.gun sabah baya silik.
ilk defa bole oldu anlayamadim o yuzden aksam ve yarin tekrar denicem silklesiyomu acaba daha fazla yoksa koyu mu devam edicek ? Kist falan olablir mi acaba😏

Arkadaslar tami tamina bir sene oldu nasip olmadi klomendi catlatmasiydi olmadi sonra rahim filmi sperm testi hormon testi hepsi iyi dedi doktor bu ayda tedavisiz zeytin yaginda incir kuru denedim iki hafta sabah aksam bir tanesi buyudu baya bi degerlendirdik adetin 13.gunu yani 3 subatte kontrole gittim bitane 18,5 mm buyumus adet dongum 26-29 bu sabah test yaptim bembeyaz bi negatif yani ruh halim okadar kotu ki anlatamam 35 yasindayim
Kisa surede hamile kalirsin insallah ama stres yapiyor olabilir misin? Streste bir engel

X