Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde adete denk geliyor iste erken ogrenmek icin catlama sonrasi kacinci gun test yapmak lazim onu merak ettim ben uzunda surdu ovulasyon kafa karistirici oldu ya ü yok yani ismimde hülya dedin ya hani

öyle mi... tedavin nedir şuan canım senin, ne durumdasın?
denememin 2.ayındayım. prolaktin yüksekliği var ama doktor ilaç vermedi, bi sabah baktırıyorum 21 ertesi gün 42 çıkıyor. Başka bir tedavim yok. denemelerdeyiz. diğer hormon testlerimde sorun çıkmadı. alttan da muayene oldum bir tek enfeksiyonum var ama antibiyotik kullandım. Bekliyorum :) sen tedavi mi görüyorsun?

Kızlar, ovitrelle kullandıktan sonra adet kanaması yaşayanlar miktarı nasıldı sorması ayıp.... benimki şuan kırmızı ama çok az...affedersiniz bir ped daha dolmadı dünden...

Slm kızlar benim de uygulamaya göre bat bugün ama hiçbir belirtim yok regl olacağıma dair. Normalde bacaklarım aşırı derecede ağrır ve migrenim tutardı. Her ay mutlaka iki üç gün önce başlardı bu ağrılarım ama bu ay hiçbir ağrım yok. Olmasın ama bebis olsa çok güzel olur bakalım nasip beklemedeyim daha...

test yapmadınız mı? İnşallah gebeliktendir

Benimde adete denk geliyor iste erken ogrenmek icin catlama sonrasi kacinci gun test yapmak lazim onu merak ettim ben uzunda surdu ovulasyon kafa karistirici oldu ya ü yok yani ismimde hülya dedin ya hani
Seni birgebeningünlüğü sayfasına davet ediyorum orada her soruya videoları var youtube da çok videosunu izledim o zaman kafanda soru kalmaz şaka bir yana güzel sayfa. Bu kadar beni uğraştıracağına adını deseydin olmaz mıydı niye yapıyorsun bunu bana

hadi bakalım inşallah.

Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese sağlıklı uzun ömürlü hayırlı evlatlar versin canım inşallah

Çok teşekkür ederim bende kimseye demeyi düşünmüyorum yeter ki olsun Bebişhayırlısıyla olsun her isteyenin.

Ya ben bir tek sana sormadim ki ask olsun bende ilk ebru hanimdan aldim testleri epey dinledim izledim orada roportaj yapiyorlar ya onlari okuyorum kiyaslama yapmak amacli yumurtlama gunu denk gelen illa ki oluyor

Merhaba bende hamileyim

Kizlar benim bugün catlamanin 6.gunu,adetime son 8 gün kaldı .Sıvı ve beyaz karisik akıntım ve belimden kuyruk sokumuma vuran bir ağrı var .Gece uyurken de bir an ağrı ile uyandım .Umarım bebeğim tutunuyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…