Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Erken gebelik testi bile 6 gün öncesine kadar belli olabiliyor. Şuan sanırım çıkmaz canım 😃 benim bat 18 Şubat. Beklemek çok zor seni anlıyorum😁

Fazla aceleci davrandım evet 🙈 adet gecikmesini bekleyeyim diyorum ama tutamıyorum kendimi. Bide bulantı falan olunca bi gaza geldim. Bugün ne bulantı var ne başka belirti 😔
Bence sitres yaptığınız için bulantı oluyor .Her mesajda bulantı bahsi geçiyor neredeyse ama bu kadar erken bulantı olmaz bence .

elbette kaybını hatırlayacaksın lakin hayat da bir yerden devam ediyor. bu süreçte terapi almanı tavsiye debilirim. Tekrardan bebek sahibi olmak isteyip istemediğine de daha sağlıklı bir ruh hali ile karar da verebilirsin hem. :KK200:

sen ve kardeşin kaç yaşındasınız? Ben artık umursamıyorum, sınırımı da çizdim hem aileme hem de komşulara karşı, net bir şekilde bir gelişme olursa size haber veririz bu konuda yorum yapılmasını soru sorulmasını istemiyoruz dedik...

Alttan muayenede daha detaylı bir tespit yapılabiliyor. Bilginiz olsun.
Kardeşim 29 ben 30 😛

Catlama olup olmadigini da net bir sekilde muayene olmadan bilemiyoruz ki ama LH azaldikca seyrelir idrarda silik gorup catlama oldu diyoruz o da soru isareti😏 benim 3 gun surdu yumurtlamam 4.gun catlama gorunuyor testte tabi catlama olduysa testi ne vakit yapsam dogru cikar diye yazdim sanirim bu yuzden 17.gun yapin diyorlar mantikli geldi kendim cevaplamis oldum sagol yinede😉😄😄
Ahhh şekerim benim demek ki seni zorlamak lazımmış 😂😂çok severim kendisi sorup cvbını bulanı iyi oluyor 😂 o 17. Gün sende hangi güne denk geliyor 😀 mesela bende adet günüm 😂😂😂

Anladım peki ne zamandır istiyorsunuz bebek? 9 kdr aynı doktorlar oluyor mu acaba sonucu iş çıkışı alırdınız sizin için iyi olurdu.
5. ay oldu başlayalı. Tam detay bilmiyorum henüz arayıp sormadım. Haftaya netleşir sanırım sabah muayene olup ofise geçmek iyi olur benim için ama ne zamana verirlerse

5. ay oldu başlayalı. Tam detay bilmiyorum henüz arayıp sormadım. Haftaya netleşir sanırım sabah muayene olup ofise geçmek iyi olur benim için ama ne zamana verirlerse
Evet o da var randevu yakalamak çok zor oluyor. Olsun ne zaman olursa gidersin en azından tahlillerini yaptırıp yoluna denemelerine devam edersin daha iyi olur.

Hesap yapmaya canim neye olacak😅 daha genciz ne sifirlanmasi aa sen gayet iyi cevaplar veriyorsun forumda hic sifirlaniyor gibi degil kendine deme bunu😅 ü'süz ismim😬
Hesabımı bıraktım adetime denk geldi benim 😂senin ki kaçına denk geliyor 17.gün onu merak ediyorum 😀kansızlık varya algı problemim oluyor bazen kaç kere okuyup öyle atıyorum bilsen 😂birine yanlış birşey derim topa tutulurum diye 🙈yada kırarım bilemeden diye 🌸okuyorum 3 kere. Sonra atınca tekrar okuyorum ama iş işten geçmiş oluyor 😂 adın neysiz 😀üsüz ne ya 🤷

keşke tüm bunlara hiç gerek kalmadan kendiliğinden olsa..
Ahh canım ben hep ne dualar ederek bu kafayla gittim her kapıdan çıktığımda birvdaha gerek olmasa dedim ama sonunda hiç kötü haber almadım ona şükür ettim. Ben ilk 6 aylıkken gittim evlililiğimde bi gayret gidiyorum sonu güzel olsun ❤️napalım.

Kanamam var sanrm
Esescim, çok dikkat et canım bu ilk 3 çok önemli... kanaman varsa bazen normal diyor doktorlar ama yine de ben olsam doktoru arar sorardım.
Kardeşim 29 ben 30 😛
Allaaaahhhımmm yaaa.. biz ölelim o zaman :bicak::bicak::bicak:
2. evliliğim 35 yaş hiç çocuğum yok.. yine de nasip ne zamansa diyoruz, tabi eşim de ben de dr kontrolünü aksatmıyoruz.. buradaki doktorlar bile 1 yıl deneyin olmadı gelin diyorlar.. ki ilk aşamada hormon tedavisi 3 deneme, sonra aşılama veya tüp öneriyorlar. sen kimseye bakma diyeceğini de tatlı sert sonra kulak tıka gençsin keyfini çıkar ne zaman olursa olsun.. kimseye de bişi deme :))

Esescim, çok dikkat et canım bu ilk 3 çok önemli... kanaman varsa bazen normal diyor doktorlar ama yine de ben olsam doktoru arar sorardım.

Allaaaahhhımmm yaaa.. biz ölelim o zaman :bicak::bicak::bicak:
2. evliliğim 35 yaş hiç çocuğum yok.. yine de nasip ne zamansa diyoruz, tabi eşim de ben de dr kontrolünü aksatmıyoruz.. buradaki doktorlar bile 1 yıl deneyin olmadı gelin diyorlar.. ki ilk aşamada hormon tedavisi 3 deneme, sonra aşılama veya tüp öneriyorlar. sen kimseye bakma diyeceğini de tatlı sert sonra kulak tıka gençsin keyfini çıkar ne zaman olursa olsun.. kimseye de bişi deme :))
Seninle aynıymışız. 2.evlilik yaş 34 :)) 35 de diyebilirsin :)

X