Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nerede gidiyorsunuz ki siz bizim burada randevulu olduğu için hatta hastanede kimse olmuyor bazen çok iyi. Aç veya tok fark etmiyor bana onu sormadılar hiç. Siz sabah verin ki öğlenden sonraya kalıyor sonuçlar. Daha sonra müsait zamanda gidip de bakabilirsiniz sonuçlarınıza çalışırken zor bu işler.

Taktırıyorlar canımdan bezdiriyorlar neymiş elalemmiş daha 2 aydır rest çektim umursamıyorum rabbim sana da tattırsın bu duyguyu en hayırlısından inşallah
Amin inş. Öylede siz beni anladınız bakalım seni de merak ediyorum bat aynı ikimizin bu da mı gol değil demeyiz inşallah

Kızlar adet geçilmemin 3. Günü test yaptırdım kanda negatif ama halen gelmedi ağrım sızım da yok başına böyle bişi gelen oldumu kist olsa ağrı yapar değil mi
Benim 3 ay önce geldi 4 günüm geçti ama adet olmuştum iyice stresten adet olmamıştım geceleri uyuyamamıştım. Birde olamamak çok iğrenç insan çocuk filan geçiyor olacaksam olayım rahatlayayım diyor ya

Amin inş. Öylede siz beni anladınız bakalım seni de merak ediyorum bat aynı ikimizin bu da mı gol değil demeyiz inşallah
Ay evet aynı gün bende hiçbir belirti yok ya da kendimi dinlemiyorum ondan bu ay bir şey hissetmiyorum gerçi beklentim yok olmadı gibi hissediyorum ondandır

Canım bende hamileyim, kan testim pozitif, benim Adetimin 18 günü yumurtam çatladı 30 unda gebeliği mi öğrendim, sadece geç olduğu için kese görünür mü diye merak ediyorum
Hmm tamam cnm şimdi anladım kese 5 haftadan sonra görünüyor ben kontrole gittim öyle dedi doktor erken görünmez tatlım ama mutlaka git kontrole sen yine

Ay evet aynı gün bende hiçbir belirti yok ya da kendimi dinlemiyorum ondan bu ay bir şey hissetmiyorum gerçi beklentim yok olmadı gibi hissediyorum ondandır
Benim gögüslerim acıyor o da acıyor diye farkındayım bende de hiç bir hissiyat yok olursak marta geçeriz yapacak birşey yok

üstten de görebiliyorlarsa yumurtlamayı daha iyi ben hiç sevmiyorum alttan olanları
Evet canim ultrasonla takip yapiyorlar tabiki olcumunu falan aliyor folikullerin. Biz yeni evliyiz diye zorlamadi alttan bakmak icin. 1 seneden fazla olanlara alttan bakiyoruz zorlamicam seni dedi.

Kızlar gebelik testi icin ilk yumurtlamayi mi dikkate alacagiz yoksa catlama gununu mu? Catlamadan dollenme gerceklesmez sonucta ama yumurtlama gununden sayıyorlar kafam karıstı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…