Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Acile git acilde verebilirsin cnm

Arkadaşlar tekrar merhaba dün atmıştım ovulasyon testlerimi ama bugün de sonuç bu çatlama olmuş mu yumurtlama devam mı sizce

Anladımmm bende sandım ki aşılama şu bizim aşılama da varya o sandım pardon covid hiç yok aklımda.maşallah Allah sağlıklı ömürler versin minik kızınıza

Birşey soracağım, ovülasyon testi ile takip ediyordum yumurtam 18 inde çatladı geç döllenme olabilir mi eğer gözükmez se
Olabilir ama şöyle bi durum var benim normalde 12 günde yumurtlamam uygulamaya göre ama ovulasyon testinde erken yumurtladigimi gördüm ben yani sen adetin 1. Günü sayarak 8 gün itibariyle ovulasyon yap görene kadar devam et birde yumurtlama günün 3 gün öncesini ve 3 gün sonrasını değerlendirutlaka ben bu ay yüzüstü değerlendirdim ve 20 dk boyundlca kalmasın ve hamile kaldım cnm

cuma günü reglimden 1 gün önce aslında ama ya hamileysem? :)) en iyisi pazartesi günü gitmek peki aç karnına sabah mı gidilir kan, idrar tahlili falan istiyorsa? çok yoğun oluyorlarmış verilen saatte giremiyorsun diyorlar işten yarım gün izin alıpta gidicem çünkü

Yumurtlamayı adetinizden sonra kaçıncı günü gördünüz?15
2-Regl döngünüz kaç gün sürüyor?29
3-Yumurtlamayı ne ile takip ediyordunuz?vucudumu dinliyerek takvimim programi indirmistim
4-İlk gebelik belirtileriniz ne idi?üşüme agizda kuruluk metalik tat adet gunu yogun beyaz akinti

5-Çatlamadan kaç gün sonra gebeliğinizi öğrendiniz?15 gun sonra

Canım bende hamileyim, kan testim pozitif, benim Adetimin 18 günü yumurtam çatladı 30 unda gebeliği mi öğrendim, sadece geç olduğu için kese görünür mü diye merak ediyorum

Kızlar adet geçilmemin 3. Günü test yaptırdım kanda negatif ama halen gelmedi ağrım sızım da yok başına böyle bişi gelen oldumu kist olsa ağrı yapar değil mi

Aman canım insanlar hep konuşur benim var 2. Yok diye konuşuyorlar tatminsizler

3.gün ilk 2 gun kadar yogun geciyor ise biraz zor olabilir. Alttan muayene degilde hormonlarina bakar en kotu yada benim gibi reglden sonra deneyebilirsin canim ben alttan muayene istemedim zaten ultrasonla bakti☺
üstten de görebiliyorlarsa yumurtlamayı daha iyi ben hiç sevmiyorum alttan olanları

Öyle düşünme hayat birlikte taşınır birşey herkesin sınavı var bazımız çok daha ağır oluyor. Ama hiç olmazları olduran var bilemeyiz nerede açar çiçek belki hiç açmaz hepsinin mükafatı var. Eltim yok iyi ki yok olsa çekerdim ondan benim yok onun vazırt olurdu aday vardı da o geldi aklıma

Şu birinciyi bir aşsaydım artık 2 de ne deseler umrumda değil. Gerçi aşamadığım beni evlat sevgisi hiç yok ya
Taktırıyorlar canımdan bezdiriyorlar neymiş elalemmiş daha 2 aydır rest çektim umursamıyorum rabbim sana da tattırsın bu duyguyu en hayırlısından inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…