Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım hiç canın sıkma 4 gün var daha diyorsun 2 gün sonra 44 2 gün sonra 88 yapar yani adet günün de 88 ile öğrenmiş olacaksın ama sen erken öğrendin böyle hesap et hayırlı olsun
Dogru diyorsun canım ben çok erken öğrendiğim için böyle stres oldu ilk heycanla hemen gittim çok saol canım morel veedin bana rabbim sanada isteyen herkese de nasip etsin inşallah 🤲🤲🤲

Yok kasık ağrım zaten var ama karnımda direk özellikle sabahları çok sancım oluyo
süt ürünü tüketiyorsan laktoz intöleransın vardır gaz yapar rennie tavsiye ederim :)

benim demek istediğim kasık yani rahim içinde şişkinlik gaz varmış gibi hissetmek

Inş canım benim de yatılı misafirim var mecbur yaptim bu günde yaparim yarında inş bi sıkıntı olmaz versa tabı senin ne kadar var canım belirtiler var sankı
Canim misafir olunca mecbur temizlik yapacagiz🙈 ah biz kadinlar valla ne cok sey cekiyoruz ya. Belim cok agiriyor ya cok yoruldum onunda etkisi var. Normalde reglim bugun ama yumurtlamayi 18.gun gordum sanirim o yuzden olmadim surede uzuyor sabah karin agrim coktu olucam sandim da yok birsey🤗

süt ürünü tüketiyorsan laktoz intöleransın vardır gaz yapar rennie tavsiye ederim :)

benim demek istediğim kasık yani rahim içinde şişkinlik gaz varmış gibi hissetmek
İlaç kullanmak istemiyorum hamilelik ihtimali var diye:)
Kasığımda iğne batar gibi oluyo öksürüp hapşırırken acı giriyo ters hareket yapsam yanlışlıkla çok canım acıyo

Inşallah canım inşallah 😃🤲❣❣ama test yapma şimdiden bak ben beş kala erken gebelik testi yaptım negatif😂🤦‍♀️zaten bence onları yapmayın paranıza yazık geç dolenmis olabilir o dediğin belirtiler bendede vardı inşallah hamilesindir canım 🤲🤲🥰
Yok canimm yapmadim bugun cok yogundum zaten hic aklima bile gelmedi bu durumlar😆 erken gebelik testine tovbeliyim zaten🤣 insallah vardir hepimizin canim insallahhh

İlaç kullanmak istemiyorum hamilelik ihtimali var diye:)
Kasığımda iğne batar gibi oluyo öksürüp hapşırırken acı giriyo ters hareket yapsam yanlışlıkla çok canım acıyo
rennie ilacı hamilelere de veriyorlar mide yanması için, benim arkadaşım şişe şişe içti turp gibi çocuğu var :) ama yine de bir doktora sorun

buarada bende de laktoz intöleransı var bir de mide yanması hayat boyu çektiğim, aşırıya kaçmadan 1 2 alıyorum
(benimde hamilelik şüphem var kısmetse :)

Kızlar bu ay testi pozitif cıkanlar cvp verebilir mi
Yumurtlamadan itibaren gögüs ağrısı başladı bende bata 4-5 gün var ve agrı eskisi gibi değil sanki azaldı gibi sizde nasıl oldu azalınca acaba adet mi olcam diye korku basladı göğüs ağrısı durumunuzu yazarmısınız
Regl oldnz mu merk ettm bndede aynı sorun var da

Dogru diyorsun canım ben çok erken öğrendiğim için böyle stres oldu ilk heycanla hemen gittim çok saol canım morel veedin bana rabbim sanada isteyen herkese de nasip etsin inşallah 🤲🤲🤲
Cnm benim bende erken öğrendim o yüzden strese girme sakın ama çok dikkat et bu zamanlarda sabahları güne süt içerek başla ve kendini sakın yorma bol bol dinlen ve çerez ye mutlaka

rennie ilacı hamilelere de veriyorlar mide yanması için, benim arkadaşım şişe şişe içti turp gibi çocuğu var :) ama yine de bir doktora sorun

buarada bende de laktoz intöleransı var bir de mide yanması hayat boyu çektiğim, aşırıya kaçmadan 1 2 alıyorum
(benimde hamilelik şüphem var kısmetse :)
İnşallah hamilesinizdir bakalım benim 14 şubat bat ama geç yumurtladım 😊 ilaçlık değilim sabah kötü oluyo sonra gün içinde rahatlıyorum çok şükür ki :)

Artımed in ovulasyon testini almıştım ben yarından sonra başlayacağım teste ama yapmış olmak için yani, bu ay düzenli olarak sabahları değerlendireceğiz biz.
Sabahları değerlendir ama değerlendirirken kafana çocuk için diye takma ben öyle yapıyorum olmuyodu 6.aya girince hiç takmadım oldu bide yüz üstü yapın ve öyle kal 20 dk boyunca

Bende de öyle olmuştu kasık ağrısı bel ağrısı bacaklarıma vurmuştu ve şuan da hamileyim çok şükür 5 haftalık olduk aklına takılan bişe olursa sor yardımcı olabilirim
İnşallah hamilelik belirtisidir kasık ağrım çünkü benim adete 3 gün var normalde 1 hafta 10 gün önceden ağrım olur ağrım yok bide geç yumurtlama oldu adet olup olmayacağımı çok merak ediyorum adet günüm yumurtlamanın 10.günü olacak karışık bi haldeyim anlayacağınız 😂

İnşallah hamilesinizdir bakalım benim 14 şubat bat ama geç yumurtladım 😊 ilaçlık değilim sabah kötü oluyo sonra gün içinde rahatlıyorum çok şükür ki :)
amin inşallah :) benimde 9 günüm var BAT a ama yarın sabah erken gebelik testi yapsam mı diye düşünüyorum ya meraktan çatlicam. bir yandan da negatif çıkarsa yada pozitif çıkar ama regl olursam korkusu var ne zor bir süreçmiş :KK17:

Evet cnm hamileyim dun testte öğrendim pazartesi kan verecem
ya hastaneye gitmek için erken bi süre mi adet öncesi öğrenmek? yani doktorlar anormal karşılıyor mu kan testine erken diyor mu? arkadaşım da yeni hamile kaldı doktoru 1 hafta geçsin üstünden öyle gelin diyorum hastalarına diyormuş

X