Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bende yarın gitcem keseyi görmek için 5+2 şuan

benim de pazartesi 706 cikti.cumartesi ye aldim randevumu.bebegin gorulmesi 1 hafta sonra olur diye dusunuyorum

benim de pazartesi 706 cikti.cumartesi ye aldim randevumu.bebegin gorulmesi 1 hafta sonra olur diye dusunuyorum
Canım benim basta değerim duzensiz artmıştı ben çok tedirgindim pazartesi doktora gittim o da perşembe gel göremezsek kan tahliline devam ederiz dedi

Tabiki siz bilirsiniz stresli evet erken öğrenmek arkadaşım baktırdı böyle 2 kez 300 gördü 2. Cide 3 tekrar yaptırdı düşüşe geçmiş kimyasaldı ondan 3 kez dedim
Allah korusun inşallah sağlıklı şekilde ilerler de teskkur ederim cvbiniz için

Benimde suan sirt ve kasik agrim cok var Insallh kist yapmaz bebis olur ya

Watsaptan aldım hiç bir sıkıntı çıkmadı aldıktan 3 veya 4 iş günü sonunda geldi. Siparişi ver oradan adrese teslim olur sayfanın sahibi ebru ablaya yaz o numarayı yollar sana.
Bende almak istiyorum yorumlara bakıyorum bayağı bir hamile kalan var hatta ilk seferde tutturanlar da çok fazla. Siz memnun kaldınız mı?

Kızlar karnımın alt tarafına dokuduğumda bir sertlik var. Özellikle ayaktayken hissediliyor. Nedendir fikri olan var mı?
Bende de o var canım farklı bi sertlik meslea yatınca yada uzanınca geçiyor sertlikten kastım gerilmiş sanki bastırınca sert olduğu hissediliyor bende şu an hamileyim testlerim pozitif belki o bi belirtidir

Bende almak istiyorum yorumlara bakıyorum bayağı bir hamile kalan var hatta ilk seferde tutturanlar da çok fazla. Siz memnun kaldınız mı?
Evet kaldım özellikle testi adet düzenliği olanların yapması çok iyi birşey benim düzenliydi adetlerim fakat bilmek istedim ne yaşadığımı aldım çok da güzel oldu iyi ki almışım. Biliyorsunuz ki herşey bir sebeb vesiledir neden olmasın ki almanızı öneririm pik gününü bilerek o yumurta çatladığını görmek de güzel. En kötü ihtimal yumurtladım mi yumırtlıcam mı demekten belirti aramaktan iyi

Bende de o var canım farklı bi sertlik meslea yatınca yada uzanınca geçiyor sertlikten kastım gerilmiş sanki bastırınca sert olduğu hissediliyor bende şu an hamileyim testlerim pozitif belki o bi belirtidir
AYNen ele gelen bi kitle gibi değil yumruk kadar bi bölge diğer taraflara göre daha sert. Belirti olabilir mi ya 5 gün var bata heyecan yaptım şuan çünkü hiç belirtim yoktu ümidi kesmiştim komple

AYNen ele gelen bi kitle gibi değil yumruk kadar bi bölge diğer taraflara göre daha sert. Belirti olabilir mi ya 5 gün var bata heyecan yaptım şuan çünkü hiç belirtim yoktu ümidi kesmiştim komple
Evet benim şu an öyle adetinden bi gün geçti zaten benimde hiç belirtim yoktu sadece dün adet günüm ve bu gun karnım sağ kasigim ağrıyordu

Benimde suan sirt ve kasik agrim cok var Insallh kist yapmaz bebis olur ya
İnşallah canım her kasık ağrısı da kist değil bence. O hormanlarla oynayan ilaç yan etkileri oluyor bende en çok kasık ağrısı yaptı geçmeyecek zannerdim 3 saat en uzun sürer geçerdi. Normal şartlarda kist olmuş durumunuz varsa öncelerden ister istemez onlarda ayrı etki yapabiliyor. Peki nasıl alıyorsun günlük doz olarak?

Evet benim şu an öyle adetinden bi gün geçti zaten benimde hiç belirtim yoktu sadece dün adet günüm ve bu gun karnım sağ kasigim ağrıyordu
Canım benim öncelikle allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Darısı bana ve tüm isteyen arkadaşlarıma olsun. Keşke evde test olsaydı hemen yapardım İlk defa bu ay denedik çok hazırlıksızım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…