Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
AYNen ele gelen bi kitle gibi değil yumruk kadar bi bölge diğer taraflara göre daha sert. Belirti olabilir mi ya 5 gün var bata heyecan yaptım şuan çünkü hiç belirtim yoktu ümidi kesmiştim komple
Siz bunu yazdınız bende okurken o heyecan duygusunu yaşadım. Benim bat çok var beklemek yoruyor bu ay bende hiç olmadığım kadar umutluyum içimde garip his var bunu hiç daha önce yaşamadım olmazsa ne olur tarafını hiç düşünemiyorum bile.

İnşallah olacak diye dua edelim ama olmazsa da ümitsizliğe kapılmayalım çok üzülmeyelim lütfen. Bebeğimiz geleceği en doğru zamanı biliyodur o yüzden bekletiyodur böyle inanalım

Bende labqouick ovulasyon testi kullanıyorum ve yumurtladigimi görüyorum degerlendiriyorm ö ğünleri ama tutturamadik birde onun ovu testini almak istiyorum ondan dolayı sordum.. peki sizde hiç gebelik oldu mu o testlerle?

İnşallah olacak diye dua edelim ama olmazsa da ümitsizliğe kapılmayalım çok üzülmeyelim lütfen. Bebeğimiz geleceği en doğru zamanı biliyodur o yüzden bekletiyodur böyle inanalım
Hep ediyorumRabbim vereceği zamandan şüphem yok da özlemim çok böyle son zamanlarda bu çok daha arttı. Benimle hamile kalan arkadaşım vardı onun ki doğdu benim ki düştü bu çok kötü birde gördükçe çocuğunu içleniyorum olsaydı böyle olacaktı diye istemsiz bazen duygulara engel olamıyorum mis gibi kokuyor gülüyor masum masum içime taş oturmuyor deyip yalan söyleyemem bir tek benim çocuğu olmayan eksik hissediyorum. Bazen çağırınca bilerek gitmiyorum aralarına bu işler zor ya avutmanın sınırı var mı bilemem ama bazen çok zor.

Ya inşallah inşallah canım benim dualarım sizlerle hiç sabırsızlık yapma sn kısa zamanda yaparsın ❣ben şu an.cok.farkliyum ya çok duygusalım inşallah zamanla bu geçer çok hüzünlü hissediyorum umarım.bebebgim bana neşe olur siz isteyen bütün anne adaylarına nasip olur inşallah ❣

Allah ne veriyosa hayırlısını veriyodur diyelim inşallah en güzel zamanında gelecektir. En azından hamile kalabiliyosun bir de o tarafından bak

Bende labqouick ovulasyon testi kullanıyorum ve yumurtladigimi görüyorum degerlendiriyorm ö ğünleri ama tutturamadik birde onun ovu testini almak istiyorum ondan dolayı sordum.. peki sizde hiç gebelik oldu mu o testlerle?
Ben ikisini de kullandım labqouick diğer test kadar net göstermiyordu. Bu ay ikisini aynı anda kullandım ben testi üç aydır kullanıyorum ilk aldığım ay korunuyordım hsg çekilmiştim sadece merak amaçlı takip amaçlı kullandım. Şuan tam olarak 2 aydır kullanıyorum ilk ay pik bulamadım testim sürekli pozitif oldu pik olmadı tabi ki. Testi aldığım abla olblr bu normal 2 ay üst üste olmazsa doktora gitmen gerekli dedi. Bende bu ay tekrar kullandım hem yumurtam büyüdü hem aynı zamanda çatladı değerlendirdiğim testi bu ay bakalım hamile olur muyum ama bırakmam olamazsam biraz devam edeceğim bu şekilde.

Bu süreçte hüzün üzüntü yok kızlar. Sen mutlu güler yüzlü ol ki minnoş da güler yüzlü neşeli bi bebek olsun

Allah ne veriyosa hayırlısını veriyodur diyelim inşallah en güzel zamanında gelecektir. En azından hamile kalabiliyosun bir de o tarafından bak
Öyle vala gerçekten ben hep hayırlısını istedim gerçekten çok istiyordum üç ay dir o çizgiyi görünce bi saat ağladım şimdi ne oldu anlamdim heralde hormonlardan inşallah herşey hayırlısıyla olur onu sağlıkla kucağına alırım rabim en kısa zamanda size de nasip etsin ❣

Olumlu bakıyorum genelde çok şükür de ben sanırsam duygusallığım üzerimde birazcık bir 5 ağlayıp 5 dk sonra kahkaha atmak geliyor neyin kafasını yaşadığımı da bilmiyorım ki

Kızlar siz gebelik planladiginızda kendinizi yormamaya dikkat ediyomusunuz benim 2. Ayim ve 2 ayda misafirim oldu biraz temizlik konusunda takintiliyim o yuzden cok yoruyorum kendimi siz dikkat ediyomusunuz bi etkisi oluyomu yorulup yorulmama

Ben kardesimle 1 ay ara ile hamile kaldik. Benim dustu kardesimin 5.5 yasinda dunya tatlisi bir kizi var.

Kızlar siz gebelik planladiginızda kendinizi yormamaya dikkat ediyomusunuz benim 2. Ayim ve 2 ayda misafirim oldu biraz temizlik konusunda takintiliyim o yuzden cok yoruyorum kendimi siz dikkat ediyomusunuz bi etkisi oluyomu yorulup yorulmama
Bunu bende hep dusunuyorum. 2 aydir gebelik planliyorum. 2 aydir dogru duzgun ev isi yapamadim

İnşallah bebiş seninledir kaç gün var adete?

Geçen ay kasıklarimda cok agri oldu kwsin dedim var bayağı havaua girdim bakalım bu ay nolcak nasip olcak mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…