Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oncelikle masallahinizi alayim.
Mrhaba kizlar.bugu. itibariyle kese gorundu. Ama kese etrafindaki uzanti dikkatimi cekti. Heyecandan sormak aklima da gelmedi acikcasi. Sizce ikiz ihtimali olablr mi?
Maşallah .Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almanı nasip etsin.Bu ultrason isleri karmasik oluyor valla .Canım öyle bir ihtimal olsa doktor bahsederdi diye düşünüyorum .Arkadaşımın ikizleri olmuştu .Kese oluştuğunda hemen belli olmuştu .İki belirgin kese vardı.Sonra biri bozuldu ..

Mrhaba kizlar.bugu. itibariyle kese gorundu. Ama kese etrafindaki uzanti dikkatimi cekti. Heyecandan sormak aklima da gelmedi acikcasi. Sizce ikiz ihtimali olablr mi?
Canım hayırlı olsun sağlıkla kucağına al kaçıncı haftada tam olarak gordun

Daha kan vermedim malesef testle takip etim vermeyi düşünüyorum ama henüz fırsatım yok bide kimliğim yanımda değil sağlık ocağında sadece tcmle kan verebilirmiyim acaba afet tarihim dündü 😇iki gündür sabaha karşı karnım ağrıyor onun dışında çok ıyimbi sorun yoktur dimi 😇🤲
Bence bı sorun yoktur canım içini ferah tut regil günün nezmandi senin

Bu süreçte stresliymis yarın 2. Test olcak sonra 1 kere baktırsam yeterli olur herhalde
Tabiki siz bilirsiniz stresli evet erken öğrenmek arkadaşım baktırdı böyle 2 kez 300 gördü 2. Cide 3 tekrar yaptırdı düşüşe geçmiş kimyasaldı ondan 3 kez dedim

Ayy ne güzelll sağlıkla buyusunn canim karından mi vajinadan mi gorundu benim de sat 5 ocak yarin doktora gideceğim ama vajinal ultrason yaptırmayı düşünmüyorum teklikeli diyorlar

Veya kullanınca ne gibi belirtileri vardır
Valla ben 2 kere kullandım hiçbir şey olmadı. 😉 Bazı kullanan arkadaşlarıma kist yaptığı da oldu Tabi ki herkese aynı olmaz. Bende belirti olarak bol kasık ağrısı yaptı zirvede yaşadım hormanlarım tavan yaptı 😀duygusal değişimlerim oldu o sürede 🤗bendeki bunlardı 🙈

X