Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah hamilesindir kalınlık ondandır inşallah

Kuzum benimde kaldı 4 gün. Yaparsan sonucu yaz kendim gibi heyecanlıyım senin için. Sanki senin pozitif olursa benim de olucak gibi bi his var içimde. Negatif olursan bende negatif olucam gibi çok merak ediyorum. ben gecikmeden yapmıcam diye kendime söz verdim bu sefer. Sen yaparsan yapmış kadar olucam

Sanırım bana yazdin canım bende bilmiyorum yapsam mı negatif görürüm diye korkuyorum yarın ilk idrari beklerim belki. Pek de ortamım yok test yapmak için kayinvalidemlerdeyim de

Erken gebelik testi yaparsanız çıkar. 6gun öncesine kadar doğru sonuç veriyor

Canım kaç yaşındasın tahlil sonucun biraz problemli doktor bı tedavi oberdimi.sana tavsiyem soğan kürüne basla on beş gün ve kuru incir tüket gün içerisinde.hic korkma düzelir stres yapma sakin

O kadar iyi anlıyorum ki sizi. Hele ki maddi olarak verebilecek parası yokken kredi çekmek zorunda olmanız ayrı kötü durum. Burada kimi gülüp kimi de üzülüyoruz bazen sizin durumunuza çok içlendim. Değerleriniz çok yüksek çıkmış lakin onun için bitkisel şeyler kullandınız mı? düşmesi için iyi geldiğini duymuştum. Üzülmeyin tüp bebek şansınıza sarılın daha çok üzülmeniz size zarar olur imkansız değil en azından.bilemezsiniz derdi verenin nerden derman vereceğini.

Ayyy 4 gün kaldıysa çıkar.Benim daha 10 gün var yaaa.Ben de çok sabırsızim ..
Benimde takvime gore 6 gun kaldi. Akintim var birde felaket bir bel agrim var. Temizlik falan yaparken iyice zorladı. Kasık mı desem alt karın agrısı mı desem bir agrı var goguslerimin etrafı aciyor iyice sardi agrilar ya

Benimde takvime gore 6 gun kaldi. Akintim var birde felaket bir bel agrim var. Temizlik falan yaparken iyice zorladı. Kasık mı desem alt karın agrısı mı desem bir agrı var goguslerimin etrafı aciyor iyice sardi agrilar ya
Bende de vardı bel ağrısı kasık ağrısı. Adete kaldı 4 gün hepsi geçti hayaller hüsran yine bende. Mart topiğine hazırlıyorum kendimi

İnşallah hamilesindir canım .Benim de kasik ağrısı bel ağrısı var ama daha yumurtlama belirtisi mi diye düşünüyorum .Akintim var daha yumurtlama dönemindeyim sanki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…