Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdi daha netim teşekkür ederim
Birşey değil. ben çok 3 aydır yapıyorum ilk ay öylesine yapmıştım doktor korun demişti ben merak için yaptım pik olmuştu. Sonra ki ay pik olmadı habire bir yükselip bir azaldı üzüldüm sonra vazgeçmedim strip test aldım hem onu hem kaset olanı yaptım. Kaset yanılttı biraz beni strip testim daha koyuydu. İnşallah pik bulursunuz buraya atıp ben yardımcı olurum elimden geldikçe ne demek

Kizlar ben dün adet olmam gerekiyordu bugün muayne oldum rahim duvarim 18 19 mm kalınlığında çıktı 1hafta içinde adet olmazsan testi tekrarla dedi adet olursanda kalınlığına bakalım bu kalınlık çok fazla dedi gebelikte bu kadar kalınlaşır dedim adet olursam 3. Gün aşılamaya geçecem

Henüz olmadım beklemekteyim

bende bu ay ovulasyon yapmayı düşünüyorum hangi markanın testlerini aldın sen:) ayy inşallah canım haberlerini bekliyoruz hayırlısı ile kesinlikle öyle ben geçen ay çok ağrı yaşadım dedim hamileyim heralde bu ay hiç ağrı yaşamadım mesela yine geldi sağolsun:) ama şöyle bir şey var 2 kere hamile kaldım 2 sinde de hiçbelirtim yoktu tek belirtim ayaklarımın alttan yanmasıydı hiç öyle kasık ağrısı işte akıntı vs olmamıştı. beklemiyorum artık belirti falan ben:)

Amin nasipte ötesi yok ummadığımız zamanda Rabbim versin bizlere de inşallah. Annelik fedakarlıklar isteyen şey yapacak birşey yok
amin amin inşallah canımm hayırlısı ile inşallah.. tabi ki öyle onlar sağlıkla gelsinler yetr ki her şeye razıyımm

Benim de bu gün bat beklemedeyim halen hiç geçilmez benim de sabahtan daha olurum inş olmam hamileyimdir

Yaa 250 iyi demişler ben 7.5 yıl sçne 600 TL ye yaptırdım acaba detaylı değil mi benim o zaman yaptırdığım bile detaylı değilmiş geçen sene kromozom anolisi olunca bebeğimde sonrasında detaylı genetik tarama yapıldı şehir hastanesinde ama ona ücret ödemedik

Kizlar dun adet oldum bugün hormon tahlili yaptırdım ve hiç ic açıcı değildi obur ay tüp bebeğe gecicez gerekirse kredi cekicez dayanamıyorum artık esim aradi sonuclar çıktımı diye iyi çıkacak umuduyla dedim kotu sesi değişti oda çok uzuldu değerlerim
Fsh 36
Lh 19
Estradiol 5
Prolaktin 23
Progesteron 0.368

Sadece trombofili paneli için söylediler bu fiyatı ama kaç gene bakılacaktı bilmiyorum.kromozom analizi falan yoktu yani.. Başka testler yapılıyor mu dedim doktor ne isterse yaparız fiyat toplu çıkarılır dediler. Fakültede yaptırınca oraya gerek kalmadı toplam fiyatı öğrenmedim fakülteye bende ücret ödemedim.

Ben birgebeningünlüğü var intagram oradaki abladan aldım hem o çok yardımcı oluyor oradan alabilirsin. Birde takip etmeniz iyi gelecektir onu o çok güzel bilgiler veriyor bu test hakkında bilgilere oradan sahibim daha çok youtube da videoları var tek tek erinmeden izledim aklımdaki soruların cavabını buldum. Sende bu şekilde ondan alıp yapabilirsin istersen.

Adetime 4 gün kaldı kızlar sabah ilk idrarla yapamadım ama gün içinde erken gebelik testi yapsam çıkar mı acaba

Kızlar benim yumurtlamanın 6.günü geç yumurtladım bat 14 şubat sol kasığımda bi acı var iğneler batıyo sanki akıntım var gaz sancım var bunlar hala yumurtlamadan dolayı yaşıyorum sizce normalde adet öncesi sancı yaşarım o sancım yok

Evet çok küçük hem de ,betahcg ve kan değerlerimi istedi yolladım haftaya muayeneye gideceğim
Artvin'de mi yaşıyorsunuz? Ben de Artvin/Arhaviliyim. Küçüktür bizim oralar ama güzeldir memleketim. Doğum için genelde Rize Özel Şar Hastanesini tercih edenler çoğunluktadır.

Doktor mu kötü dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…