Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım sen çatlatma iğnesi vurulmadın mı?

canım senide tebrik ederim sende sorularımızı cevaplarmısın ilk sayfadaki :) Seninle soru cevap yapmamışız.
Yok cnm vurmadı yumurtalar tam gelişmemiş diye bütün yine test yaptım yine pik çıktı 6 gündür pik yapıyor testlerim acaba yumurtalar farklı zamanlarda büyüyüp farklı zamanlar da mı çatlıyor anlamadım ki

Eklentiler

• F467AA96-6FC9-4A21-9BEB-956260E51075.jpeg
    163,4 KB · Görüntüleme: 34
Evet biliyorum onu hatta dün bi masajını izleyip yaptım adet söktürücü:) tamam canım çok sağoll

Herkese merhaba, yeni katıldım. Bat 14 şubat benim de. Olursa ikinci gebeliğim olacak. Kasıklarımda ara ara batma ve ağrılar oluyor ve felaket yorgun hissediyorum ama iki kez erken test yaptım negatif çıktı. Az önce peçetede pembelik gördüm. İlkinde yerleşme kanamam olmadığı için nasıl bişey olduğunu bilmiyorum. Sabahki erken geb. test negatif çıksa da yerleşme kanaması olabilir mi bu? Sevgiler

İnşallah hamilesindir canım .Benim de kasik ağrısı bel ağrısı var ama daha yumurtlama belirtisi mi diye düşünüyorum .Akintim var daha yumurtlama dönemindeyim sanki..
Insallah canim benim yumurtlama 1 2 3 subatti 3 gun surdu. 4 subat catlamaydi. Normalde regl tarihim yarin ama ben 18.gün yumurtlama gorunce takvim otomatik olarak regle kadar olan sureyi uzatti tabi o yuzden 6 diyorum☺ bazen alt karında cekilme tarzi seyler hissediyorum ama neydendir bilemedim

Bende beklemedeyim akşam oldu halen gelmedi inş hamileliktedir bir hafta önce normal kaset test yapmıştım negatif ti zaten çıkmazdı ama yenik düşmüş yapmıştım ama şuan sağ kaşıkta batma var ara ara kramp gibi onun dışında normal sanki herşey adet günü hamile olduğunu öğrenip bu tarz ağrınız oldumu acaba

Bende de vardı bel ağrısı kasık ağrısı. Adete kaldı 4 gün hepsi geçti hayaller hüsran yine bende. Mart topiğine hazırlıyorum kendimi
Oyle deme canim hiiic belirti gormeyenler var bu donemde oyle olabilirsin umutsuz olma☺ benim catlamadan sonra bir alt bel agrisidir gidiyor yani canima ok tikadi. Bugunde evi doktum resmen cok yordum kendimi valla☺ hepten kopuyor belim insallah tutmustur ya

Hamilelikten şüphelendiğimiz zaman lütfen böyle işler yapmayın arkadaşlar hele de çocuk denediğiniz ay benim yıllar önce çocuğum uzandığım perde takarken düştü ve ben onu regl sandım tamda adetten sonraki gündü bilginiz olsun

Bir hafta regli sandım kendimi ama hiç azalması kanama son anda klozete bir parça düştü acaba mı dedim ve Dr a koştum dalar artık çok geçti düşmüştü yanlış anlamayın sakın Allah korusun sonra insan çok üzülüyor

hamile arkadaşlar bi cevplasanız adet günü sancınız oldumu hamile olduğunuzu öğrendiğiniz de olacakmış gibi

Yaa cok uzuldum ve sok oldum inanin aynayi silerken aklima geldi tovbeler olsun cunku alt karnima aci gibi birsey hissettim dikkate alacagim korktum tesekkur ederim bilgilendirmeniz icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…