Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olamazzzz bende dedim öyle mi desem bunlara 2 kere düştü diye yalandan korktum ya kayıtlarda çıkarsa diye demedim şuan kendimi gördüm valla ama insanı o durıma getiriyorlar

Rica ederim o kaybı yaşamak bana zor geldi kimse yaşasın istemem. Hamilelik boyunca iğne olacağım bende isterdim bı testlerde sorun çıkmasın rahat bir hamilelik geçireyim ama işte sorun var ve bunu önceden öğrenip önlemini almak çok daha doğru geliyor bana. Ailenizde varsa şartları zorlayın inş yoktur pıhtılaşma sorunu ama varsa da bilip ona göre hamile kalın.. Rabbimle hayırla kucaklarımızı doldursun inş

canım sen varsın tabloda da seçerken seni almamışım ksuura bakma. İnşallah güzl haberlerle gelirsin :)

Olamazzzz bende dedim öyle mi desem bunlara 2 kere düştü diye yalandan korktum ya kayıtlarda çıkarsa diye demedim şuan kendimi gördüm valla ama insanı o durıma getiriyorlar
:)) ben kürtaj olmuştum zaten kayıtlarda vardı diğerini evde kanama ile düşürdüm dedim. İyi bir şey değil tabi ki ama yoksa yapmıyorlardı :)
genetik doktoru bence anlamıştı yalan söylediğimi ama kadın bu test konusunda istekliyse kırmıyoruz demişti :))

Benimde bu gün bat günüm normalde sabah uyandığım anda WC ye gelirdi ama hala gelmedi ara da kaşıkta batma var bende de göğüslerim dolgun bakalım ne olaçak

canım şöyle söyliyim ben tüp bebek yaptırdığım için tüp bebek yaptıranlarda coraspirini fix kullandırıyorlardı bebeğin beslenmesi açısından çok önemliymiş( doktorum bana kullandırmadı neden bilmiyorum. genel olarak herkesin kullandığını bu siteden öğrendim) genetik bir pıhtılaşma sorununuz varsa mutlaka pıhtılaşma testi yaptır derim

Bende de pıhtılaşma sorunu var hamile kaldığım anda iğne ve coraspin kullanmaya bağlayacağım öncesinde vermedi yada kalbi attığı zamanı bekleyeceğiz demedi işimizi garantiye alacağız dedi bilginiz olsun benim 8 haftalık pıhtı attı ve kalbi durdu isterseniz sorun

aynen bizde transfer olur olmaz garantiye almak adına kullandırıyorlar coraspirini

Bende onu halledeceğim dediğiniz gibi olup birvdaha kaybetmemek için önlem almak bilmeyip kaybetmekten iyidir

16 Şubat

Bizde sizin gibi 8 yıl istemedik bu ay 3. Denememiz olacak inşallah bende çift çizgiyi görürüm. Aslında geçen yıl istedik ama eşim kansere yakalandı şimdi çok istiyoruz rabbim hepimizi sevindirsin inşallah

Amin nasipte ötesi yok ummadığımız zamanda Rabbim versin bizlere de inşallah. Annelik fedakarlıklar isteyen şey yapacak birşey yok

Yaptıracağım şimdi bu deneme atlarım geçsin kafam rahat takılayım düşecem peşine onu yapayım daha yapacak bişeyim kalmadı. Doktorum da bilemedin en son aşılama deneriz dedi bende hiç hazır hissetmiyorum ona da kendimi ne bileyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…