Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağlıkla gelsin inşallah benımde 8 yaşında oğlum var 2 aydır denıyoruz ilki tek seferde tutmusdu e malum yaş geçiyor😅
Sürekli akıntım varmış gibi hissedıyorım akıyo bırseyler lavaboya gıdıyorum okadar azki beyaz şeffaf adına nederseniz yani göğüslerim çok ağrıyo hele de uçları
Başka regl ağrısına benzer bıse yok 😌
Merhaba benimde göğüs ağrım olmuştu aşırı hem de birde şeffaf akıntı hatta kaç kez regl oldum sanıp gidip , bat ne zaman senin canım ayy inşallah vardır bebiş 🤲🤲❤️❤️

Sorma iki gündür çok bulantım var ben ne yaptım dedim 😂😂😂 ama geçecek inşallah, heyecan korku hepsini bir arada yaşıyorum ilkmis ucmus dortmus fark etmiyor. Annelik bambaşka bir şey gerçekten ❤️❤️
Eminim fark etmiyor 😍etse herkes bir yapar geçer köşeye 😂o zaman hoş geldin yolun başındasın yorma kendini rahat ol ilerleyen zamanlarda zaten oldu mu olacak mı derken yaşarsın heyecanlarını 😍🙈

Acaba yumurtan mı çatlamıyor 🤔benim aklıma bu geldi yap sende silik olana kadar onun silik olduğu günü de bilmen adına. Kaç gün koyu çıktı peki?
Benim de aklıma bu geldi 5 gündür hep koyu çıkıyor normalde 2 gün koyu çıkar 3.üncü günü çatlardı yumurtam bu ay femaradan sonra böyle oldu ?Acaba çok büyüyüp kiste mi dönüştü doktor sol tarafta 3 yumurtan var demişti 🤔

Eminim fark etmiyor 😍etse herkes bir yapar geçer köşeye 😂o zaman hoş geldin yolun başındasın yorma kendini rahat ol ilerleyen zamanlarda zaten oldu mu olacak mı derken yaşarsın heyecanlarını 😍🙈
Evett kesinlikle öyle hayırlısı ve sağlıkla diyorum. Allahim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🌺🌺 sen ne aşamadasin kuzumm

Benim de aklıma bu geldi 5 gündür hep koyu çıkıyor normalde 2 gün koyu çıkar 3.üncü günü çatlardı yumurtam bu ay femaradan sonra böyle oldu ?Acaba çok büyüyüp kiste mi dönüştü doktor sol tarafta 3 yumurtan var demişti 🤔
Kist gibi bir durumun var mı olur muydu yaşar mıydın canım peki 😑ben bu sayfada birinden de pco olduğunu duymuştum onun sürekli koyu çıkardı testi o yüzden bırakmıştı 🤔benim içimden yumurtanın çatlamadığı düşüncesi geçiyor fakat düşünce kesinlik olamaz da😍

Benim de öyleydi biri 7 si biri 10 u gösteriyordu ben dayanamadım erken gebelik testi yaptım 🙈🙈 anında pozitif oldu
Erken gebelik testinden bıktım çok saçma zamanlarda yapmışım hep gecen benı mahvettı bıraz aceleciyim de ben 😂 bu ay sakin gidiyorum normal test aldım dün yaptım bırsey yoktu geç döllenme vs olduysa cıkmamıştır belkı dıye dusunuyorum e tabi bıtane daha aldım sabah yapıcam inşallah merak edıyor insan istemsiz bir şekilde kendimi eczanede buluyorum 😅

Evett kesinlikle öyle hayırlısı ve sağlıkla diyorum. Allahim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🌺🌺 sen ne aşamadasin kuzumm
Benim aşama 3 yıldır evliyim 1 düşük oldu sonrasında birşey çıkmadı sebebsiz inferlite dendi. Hsg çekildim o temiz çıktı doktorum dene 3 ay olmazsa gel dedi bende kendim ovulasyon testi ile denemelerdeyim bakalım ne olur 😇

Benim aşama 3 yıldır evliyim 1 düşük oldu sonrasında birşey çıkmadı sebebsiz inferlite dendi. Hsg çekildim o temiz çıktı doktorum dene 3 ay olmazsa gel dedi bende kendim ovulasyon testi ile denemelerdeyim bakalım ne olur 😇
Her şeyin temiz çıkması güzel haber , biraz zamana bırakmak lazım stresten uzak huzurla denemelere devam..Bebeğin senin için en güzel zamani bekliyordurrr❤️❤️❤️

Bana herkes tembellesmistir dedi 8 sene geçmiş 1 sene beklersin diyen oldu ama dinlemedim bu yola çıkarken sabırla bekleyecektim çünkü kaç sene olursa olsun. Yok yaşın geçiyor yok yumurtalıkların tembelmis hiç biri yıldırmadi ikinci ay oldu bebiş ❤️❤️❤️❤️❤️

Bana herkes tembellesmistir dedi 8 sene geçmiş 1 sene beklersin diyen oldu ama dinlemedim bu yola çıkarken sabırla bekleyecektim çünkü kaç sene olursa olsun. Yok yaşın geçiyor yok yumurtalıkların tembelmis hiç biri yıldırmadi ikinci ay oldu bebiş ❤️❤️❤️❤️❤️
Banada öle dedıler bakalım nasip ya gerçekten bide üstüne düşmemek önemli takınca olmuyor😌🤣

Kist gibi bir durumun var mı olur muydu yaşar mıydın canım peki 😑ben bu sayfada birinden de pco olduğunu duymuştum onun sürekli koyu çıkardı testi o yüzden bırakmıştı 🤔benim içimden yumurtanın çatlamadığı düşüncesi geçiyor fakat düşünce kesinlik olamaz da😍
Bende de pko var ama ben 3-4 aydır ovu kullanıyorum hiç böyle olmazdı.Kist falan hiç bişeyim yok doktor rahmin tertemiz demişti 17 aydır korunmuyoruz ama hiç gebelik yaşamadım pko var sadece başka sorun yok.Bu ay doktor femara ve estrofem(rahim kalınlaşsın diye) verdi acaba ilaçların etkisi mi 2 gündür lekelenme yaşıyorum inş çok büyüyüp kiste dönmemiştir 🙁

X