Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım Dr banu çiftçi izler misin?

Ay çok sevindim rabbim sağlıklı sihatli kucağına almayı nasip etsin inşallah

Normal kaset testmi yapmistiniz

MERHABA BEN OCAK AYINDA KİMYASAK GEBELİK YAŞADIM AMA DOKTORLAR BANA BEKLEME ÖNERMEDİ HATTA AŞILAMA TEDAVİSİNE DEVAM ETMEMİ SÖYLEDİLER

daha kan testi yapmadim acikcasi sanirim yarina kaldi ama cizgiyi ekleyeyim bakin bakalim. 2 gun önce leke gelmisti. Adet sökülmeyince bir tane aldim annemlere gelirken yaptim cikti anneme gosterdim o da gordu.
Silik değil bu baya net. Hayırlı olsun sağlıkla kucağına almayo nasip etsin allah

daha kan testi yapmadim acikcasi sanirim yarina kaldi ama cizgiyi ekleyeyim bakin bakalim. 2 gun önce leke gelmisti. Adet sökülmeyince bir tane aldim annemlere gelirken yaptim cikti anneme gosterdim o da gordu.
Canim bu silik degil valla gayette ben burdayim diyor gozun aydin olsun

Bat 8 Şubat diafol

Ayyy umarım oyleyimdir ...Bu güzel hissin gerçek olur inşallah yaa..Gözünaydin çok sevindim .Ailenle mutlu,sağlıklı şekilde oturmak nasip olsun inşallah ...Ne güzel .Ben çok hareketsizdim kızımda .Dediğin gibi oluyor gerçekten .Biraz iş yapsam hemen kanamam olurdu acile giderdik .Oyuzden daha da korktum.Oyle gecmisti ilk hamileliğim .Bat ima 12 gün kaldıÇok heyecanliyim ..

Canım bu görülmeyecek gibi değil ki.Masallah baya net.Silik falan değil.Tebrik ederim.Hayirlisi ile ilerlesin inşallah .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…