Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hepimizden razı olsun Rabbim canım benim sağol. İnşallah bizler de senin gibi hamiş oluruz. Rabbim gerçekten evlat sahibi olmak isteyen kadınlara nasip etsin inşallah.
Inşallah inşallah hepiniz hamiş olursunuz dualarım sizinle rabim büyüktür ne mucizeler kadirdir 🥰❣❣🥰🥰rabim hepinize bu güzel duyguyu tatirsin

yok yok haklısınız gece ay 60 tl harcadım sonradan pişman oldum normal test alıcam
Mantıklı olan biz yapma kısmını iyi değerlenirirsek güzel yumurtlamamı filan zaten gerisi olacaksa erken geç test fark etmez çıkacaksa o yoksa zorla olmuyor testler 😇 nadir yalan söylüyor ve ben her yaptığımda testlere inanmak istemiyorum orası ayrı oysa ki yok yani sanırım o çift çizgi hasreti bizleri bu hallere koyan 🙈

Gözünaydin taşındın mi?Ben de kızımda hamileligimi ev taşırken öğrenmiştim .🙂Sen nasılsın?
O zaman hamilesin sen kesin :) İcime oyle dogdu pekte yanılmam bekleyelim görelim , Taşıdım aynen 2 günde yerleştirdim , bütün agrılarım geçti :) Adet tarihim bitti hepsi geçti gitti iyiyim cok sükür hafta sonu cok yorulduk ama biliyosun sakınan göze çöp batar ben ilkindede 40 hafta hep calıştım oglumda bundada pek sakınmadım , Herşey Allahtan agır kaldırmadım cok işlerimi yaptım bitirdim yerleştim çok şükür.. ❤️

O zaman hamilesin sen kesin :) İcime oyle dogdu pekte yanılmam bekleyelim görelim , Taşıdım aynen 2 günde yerleştirdim , bütün agrılarım geçti :) Adet tarihim bitti hepsi geçti gitti iyiyim cok sükür hafta sonu cok yorulduk ama biliyosun sakınan göze çöp batar ben ilkindede 40 hafta hep calıştım oglumda bundada pek sakınmadım , Herşey Allahtan agır kaldırmadım cok işlerimi yaptım bitirdim yerleştim çok şükür.. ❤️
Bu ev taşıma işlerinde hamile kalanlara şahit çok oldum hikmet neresinde bilemedim ama çok denk geldim 😇bu arada hamileliğiniz hayırlı olsun sağlıklı eli ayağı düzgün evlad olarak kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim 🙏

Bi testi atmayı becermedim 🤦‍♀️

Eklentiler

• IMG-20210208-WA0001.jpeg
    IMG-20210208-WA0001.jpeg
    48,3 KB · Görüntüleme: 54
  • 20210208_093757.jpg
    20210208_093757.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 56
  • 20210208_093744.jpg
    20210208_093744.jpg
    82,4 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG-20210208-WA0001.jpeg
    IMG-20210208-WA0001.jpeg
    48,3 KB · Görüntüleme: 54
  • 20210208_093757.jpg
    20210208_093757.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 53
Inşallah canım inşallah dualarmdasin🥰🥰🥰bende kaşık ağrısı gerçekten yoktu sadece yazdigim gibi inan bi gün hata o günün gecesi kipirdayamdim çok ağrıyordu ben yumurtalmami da takip etim desem yalan olur 😃🙈sadece uygulma ile yaptım bende de akıntı var di ama ben normal dedim inşallah sende hamilesindir sal Gitsin bak nasıl olucak ben negatife bile alışmıştım çift çizgiye şok oldum tekrarliycam iki gün sonra baklaim rengi değişiyormu inşallah sendenvardir daha var ümit hala çok ama çok var 😉😃🥰🥰🥰
Sagol canim insallahhh tesekkur ederim mutlu ettin beni😍🤗🤗 Allah razi olsun🤲🏻🤗

Hamilesin hayırlı olsun canım belirtilerin neler ve bat ne zaman ve yumurtlama kaç gün geçti ♥️Anlatırsan sevinirim 🙏

Hamilesin hayırlı olsun canım belirtilerin neler ve bat ne zaman ve yumurtlama kaç gün geçti ♥️Anlatırsan sevinirim 🙏
Bana mı dedin canım dEmediysen de ben yazın 😃çünkü gerçekten çok okudum insan mutlu oluyor kendine benzer bulunca benim bat normalde yarın uygulamadan takip ediyorum yumurtalmamm da uygulamada 24 dört ve ondan sonraki günler genelde her gün yada iki günde bir denedik tam bilmiyorum inan hangi gün tutu diye adetim de bi iki gün düzensiz mesela ya önce ya sonra olur hiç bi belirtim yoktu canım ama yumurtalardan heralde beş gün sonra gece sol kasigim çok ağrıdı hareket edemedim diyebilirim bi saat falan geçti sonra bide sanki için hep gurulduyordu canım hiç daha önce olmazdı harket ediyordu sanki birşeyler ❣heralde şimdi hesapladım yumurtalardan 16 gün geçmiş galiba 😃🤦‍♀️hesaplayamdim da 😂🤭böyleydi bide sağ göğsüm az açıyordu bazen ama çok az onun dışında belirtim yoktu canım inşallah sizede yardımcı olur bu yazdıklarım hep duamda olucaksinzi inşallah rabim size en kısa zamanda yaşatır bu güzel duyguyu❣🤲

Benim ilk hamileliğim kürtajla sonuçlandı. Sonra bir erken doğum yaptım. Şimdi ikinciyi istiyoruz iki buçuk yıldır olmayınca aspirinle hamile kalanları duyunca bir de bunu deneyeyim dedim ama yumurtlama günümün ardından her gün almamaya başladım.
ara sıra mı içiyorsun canım nasıl kullanıyorsun?

Merhaba arkadaşlar bu topik çok bereketliymiş maşallah 🙂 İnşallah ben de hamile haberimi paylaşabilirim burada bekleyen herkese Allah nasip etsin en kısa zamanda.🙏🙏 Biz 3. Çocuk için çalışma yapıyoruz bu 2. ay gecen ay 3 gün gecikmeli adet oldum sadece yumurtlama zamanı denemiştik. SAT 25 Ocak BAT 19 Şubat yumurtlama 5 şubat gösteriyordu ama adet bitimi 8.günden sonra gün aşırı birliktelik oldu en son ayın 6 sında sabaha karşı oldu. Bakalım bekliyorum günümü. İlişkilerden sonra banyo yapmıyorum hemen kalkmıyorum 15 dk uzanıyorum eşimde hemen geri çekilmiyor. 2 kız annesiyim. Sağlıkla bir evladım daha olsun istiyorum gecen sene yine bu aylarda gebe kaldım değerim düzenli artmadı 500lere çıktı sonra 50 ye düştü nasip dedik vazgeçtik 3ten ama yine Allah içime bir istek sevgi düşürdü inşallah sağlıkla olmayanından da tattırsın Allah ve bu ay benimle birlikte olsun meleğim 🙏🙏🙏 ve isteyen herkes bir an önce annelik duygusunu tatsınn 🙏🌸🌸🌸

Bu arada folibol d vitamini ve karışık multivitamin kullanıyorum
Benim adetlerim cok duzensiz ovulasyon testiyle yumurtlama gunumu yakaladim 5 subatti. Bizde 5 subat gecesi denedik sadece bakalim sonuc ne olacak ayni gunlerde ogrenecegiz hamislik var mi yok mu :) insallah guzel haberler aliriz. Bende ikinci bebek icin bekliyorum

X