Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
SElam babyler. Haziran ayından beri her ayın topiğinde varım. Maşallahım var yani bu konuda. şimdi de Şubat topiğine geldim. Umarım bu son olur diyorum ve ekliyorum;
1-Beklenen Adet Tarihiniz? 03 Şubat
2-Kaç yaşındasınız? 38
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici? Folikplus folikasit, Coraspin. Multivitamin 3 ay kulalndım bu ay kullanmayaacğım artık. Bir takviye var onu araştırıyorum şimdi de Naturallen diye birşey bakalım.
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası? Lobitek okunuşunu yazdım :)
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz? Yaklaşık 3 yıldır. Bir oğlum var 6,5 yaşında.
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var
Merhaba. Sizinle benziyoruz. Benim kızım 9 yaşında. 2,5 yıldır istiyoruz. Yaş 37. Siz corasprini niye kullanıyorsunuz

Ay çok sevindim rabbim sağlıklı sihatli kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🤲
Çok çok tesekur ederim allah razı olsun inşallah siz isteyen herkese nasip olur 🤲
Normal kaset testmi yapmistiniz 😊
Evet evet canım normal kaset test yaptım adetime bir gün var di yani yarın olucaktim erken gebelik testlerim negatifti 🥰
Evet smdi gördüm evet baya belli yumdan kaç gün sonra yaptınız testi acaba
Vala tam hesaplamadım yumurtalma uygulamaya göre ayın 24 uydu 15 16 gün geçti galiba bugünle canım ama net beli değil belki geç dolenmedir diyorum canım inşallah siz isteyenlere de nasip olur dularimdasiniz

Benim adetlerim cok duzensiz ovulasyon testiyle yumurtlama gunumu yakaladim 5 subatti. Bizde 5 subat gecesi denedik sadece bakalim sonuc ne olacak ayni gunlerde ogrenecegiz hamislik var mi yok mu :) insallah guzel haberler aliriz. Bende ikinci bebek icin bekliyorum
Hayırlısı olsun canım bazen tek ilişki ile tutuyor bazen çok ilişki ile olmuyor her şey gerçekten nasip. Eğer çok düzenli değilse adetleri adet bitiminden bir gün e gün sonra başla 1 gün arayla olsun hep ilişki en azından garanti olur. Ben geçen sene ovulasyon testi almıştım falan kafam basmadı uğraşamadım takvimde ki uygun günleri takip ediyorum sadece ama olmadı gebelik düştü değer ılerlemedi umarım bu sefer sağlıkla gelir ikimize de burada bekleyen herkese de 🙏🙏 5 şubat takvimde ama bugün benim kasık ağrılarım var oturup kalkarken iğne batması gibi oluyor acaba yumurtlama günüm bugün mü diye düşündüm ilişkiyi kesmiştim normalde 6 su sabah oldu en son ama bu gece de ne olur ne olmaz diye bir ilişki daha yaşayalım diye düşünüyorum yoksa o ağrılar döllenme oldu diye mi bilemiyorum 🤔

Çok çok tesekur ederim allah razı olsun inşallah siz isteyen herkese nasip olur 🤲

Evet evet canım normal kaset test yaptım adetime bir gün var di yani yarın olucaktim erken gebelik testlerim negatifti 🥰

Vala tam hesaplamadım yumurtalma uygulamaya göre ayın 24 uydu 15 16 gün geçti galiba bugünle canım ama net beli değil belki geç dolenmedir diyorum canım inşallah siz isteyenlere de nasip olur dularimdasiniz
Aminn inşallah canım 🤲🤲 bende dün erken gebelik testi yaptım çok çok hafif çizgi vardı ama normal kasette hiç çıkmıyor

Aminn inşallah canım 🤲🤲 bende dün erken gebelik testi yaptım çok çok hafif çizgi vardı ama normal kasette hiç çıkmıyor
Canım senin daha yenidir ondan kaset testte göremedin. İnşallah o testlerin azizliğine uğramazsın gerçekten ben 2 tane almıştım daha da erken gebelik testlerine tövbeliyim. :KK61:

Canım senin daha yenidir ondan kaset testte göremedin. İnşallah o testlerin azizliğine uğramazsın gerçekten ben 2 tane almıştım daha da erken gebelik testlerine tövbeliyim. :KK61:
2 su pozitif çıkıp sonra negatif sonuç mu aldiniz 😔
Ya inşallah bu test beni yaniltmaz

2 su pozitif çıkıp sonra negatif sonuç mu aldiniz 😔
Ya inşallah bu test beni yaniltmaz
yok canım 1 testimi burada paylaşmıştım aralık ayında yani. çok silik çıktı ama malesef yoktu gebelik regli olmuştum. Çatladı sanmıştım yumurtam çatlamamıştı. Bende her yerde bu hikayemi anlatıyorum ama o testlere para vermemek gerek canım gereksiz pahalı birde geç döllenme falan olabiliyor regl gününü beklemek en güzeli. Sen içini ferah tut aynıyız suan seninle hemen hemen ben senden sonra yumurtlama gördüm regline 1 gün kala falan kaset test yaparsın :KK36:

yok canım 1 testimi burada paylaşmıştım aralık ayında yani. çok silik çıktı ama malesef yoktu gebelik regli olmuştum. Çatladı sanmıştım yumurtam çatlamamıştı. Bende her yerde bu hikayemi anlatıyorum ama o testlere para vermemek gerek canım gereksiz pahalı birde geç döllenme falan olabiliyor regl gününü beklemek en güzeli. Sen içini ferah tut aynıyız suan seninle hemen hemen ben senden sonra yumurtlama gördüm regline 1 gün kala falan kaset test yaparsın :KK36:
Ahh keşke sabredip bekleyebilsem ama elimde olmuyor istiyorumki hemen sonuç alayım smdi dün o hafif cizgide olsa gördüm ya içim kıpır kıpır ama ya doğru değilse diede bı an için içimi yiyor 😔

Siz hiç test yapmadinizmi smdimi için

Ahh keşke sabredip bekleyebilsem ama elimde olmuyor istiyorumki hemen sonuç alayım smdi dün o hafif cizgide olsa gördüm ya içim kıpır kıpır ama ya doğru değilse diede bı an için içimi yiyor 😔
yaa çok iyi anlıyorum seni gerçekten geçen ay eşimden önce uyanıp test yapmıştım negatif görünce tüm umudum kesilmişti. Bir an önce öğrenme çabası bizi yoruyor canım. 2 3 Gün sonra kan testi ver istersen hem net görürsün :KK68:

Aaa erken gebelık negatıfmı cıktı bende 11 ı tarıhım negatıf

X