Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olsun gun asiriysa orada hazir bekleyen spermler var canim catlaman olsa bile dollenme sansi bekleyenlerde☺ tabiki sansin var cok gece birakmadan degerlendir 2 gun daha
Canım çok teşekkürler ..Ovu testi yapmadığım için belirtileri takip ediyorum ..Umarım kaçırmam bu ay Dünkü yumurtlama kanamasiydi o zaman.Zaten kasıklarımda da aşırı bir kramp var..

Benim de o sıralar aynı bat zamanımız..

Ah canım bu kadar düşünme çünkü düşününce takınca olmuyor kızımda ilaç kullanıyordum bu ilaç hamile kalmanı engeller ama korunmasında sıkıntı etmez dediler kafam rahattı o ay aman gene olmayacak diye o ay hamile kaldım elhamdülillah şimdi 6.5 yaşında yani düşünme sebepsiz infertiliteye neden olma umarım en kısa zamanda güzel haberler alırsın

Kizlar bat.im 5 şubatta kasik bel ağrılarım var ama hala olmadım sabah test yaptim negatif. Genelde gecikmez reglim
Yarin kan versem mi yoksa beklesem mi ya kararsizim regl olacağım belliki gitmeyeyim diyorum ama

Bende yazdım instagramdan ama görmedi benim yumurtlama ile adet arası çok süre olmadığı için kafam allak bullak. Hadi inşallah güzel sonuçlar verirsin bize
Çok yoğun onu anlıyorum kadın napsın bir sürü kişi yazar ona. Ben videolarını izliyorum canlı yayınlarını onlarda çok yardımcı oluyor bana. Yolladım dün sabah bugün yazdı bana da çok rahatım sonuca çok var

Umarım hayırlısı olur benim içinde doktor zaten en son aşılama önerdi nereye kadar giderse işin ucu gideceğim artık. Rabbim ne eylerse güzel eyler diyorum ve bekliyorm.

Hemen geliveriyo valla yazayım tekrar şansımı deneyeyimm

Hemen geliveriyo valla yazayım tekrar şansımı deneyeyimm
Yaz yaz ben 5 veya 6 yolladım mesaj dedi bugünü de at attım ama görmedi bastım ses kaydını hem kolay oluyor ses kaydıyla mesajlaşıyoruz onunla bende sevdim bunu zahmetsiz oluyor.

Bende tedaviye yeni başladım ınofolic kombi , klomen ve glifor kullaniyorum. Glifor yumurtalıkları besliyormus bu süreçte miğde bozabilirmiş o yuzden akşamları iciyorum canim.
Anladım canım teşekkürlerkan sulandırıcı ve şeker ilacı diaformini direk tahlil felan yapmadan başlaması kafama yatmadı başka bi dra gittim onlar içmene gerek yok dedi genetik test sonucu çıkmış ona göre tekrar gideceğim doktora.. İnşallah bu ay oldu idrar da kendim öğrendim bu hafta dra gitcem düşükten sonra insan korkuyor

Kızlar merhaba, adet duzensizligi sebebiyle doktor bana progestan verdi. 10 gun kullanip birakiliyor sonra adet goruluyor. biraktiktan 3 gün sonra pembe-kahverengi akıntı geldi yani dün akşam. Ben adet oldum dedim. Ama ayni zamanda da daha önceki adet başlangicindan farklı gibi geldi. Daha öncekilerinden beyaz akıntı içinde kirmizi cizgilerle başlar. Bu sefer direk pembe kahverengi şeyler geldi. Şu anda da pek yok. Yani yerleşme kanaması olabilir mi? Yoksa progestan etkisi mi? Ayrica lekenmeden 12 gün önce gelismis yumurtam vardı doktor demişti. bir de dün akşam yeğenimle ilgilenirken gergin bir hareket yaptim sağ kasığim yirtiliyor gibi bir his oldu sonra geldi bu leke...

Yaptim bugun adette oldum kuzum maalesef. O yüzden nasil yapılıyorsa ne zaman başlamam gerekiyorsa başlıyım dedim.
Erken mi oldun canim sen? hayirlisi olsun insallah ya vallahi sende adet olduysan kesin bende olucam senin topiklerde beraberiz hep Ne diyecegim kürleri uygulamak hos ama hormonlari tetikleyebiliyormus dikkatli kullan canim ben incir tukettigim ay yumurtayi catlatamadim stres falan etkili olmustur ama oda etkili olmustur prolaktini yukseltiyormus cunku. Sen daha iyi bilirsin tabi ki Insallah sifa olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…