Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benim bu ay klomen kullanmama rağmen yumurta çok kücük gelişen yumurta yok demişti doktor, umudum kalmamıştı bu ay için. Bi yandan yumurta gelişimi için bal tarçın çörek otu uyguladım.
Ovulasyon testiyle takip ediyordum.
Yumurtlamamı olmuş ben anlamadım yaa bi bakın lüften ?

Eklentiler

• 7D33DA5E-E498-4A88-A0BD-B6B613594626.jpeg
    7D33DA5E-E498-4A88-A0BD-B6B613594626.jpeg
    84,6 KB · Görüntüleme: 58
Sanırım benim adet tarihim sarkcak olacakmışım gibi hissediyorum kaset test yaptım biraz önce tek çizgi çıktı kahve lekede geliyo arada

Kızlar benim bu ay klomen kullanmama rağmen yumurta çok kücük gelişen yumurta yok demişti doktor, umudum kalmamıştı bu ay için. Bi yandan yumurta gelişimi için bal tarçın çörek otu uyguladım.
Ovulasyon testiyle takip ediyordum.
Yumurtlamamı olmuş ben anlamadım yaa bi bakın lüften ?
Olmuş görünüyor canım 🙏🙏

Merhaba kızlar bat a 3 gün kaldı ama dayanamadım erken gebelik testi yaptım bugün ben yanlıs görmüyorum dmi hiç bsey yok 😔
Merhaba testinizi gördüm inşallah etkendir ve beli olmamıştır daha orda sanki var bi çizgi ben gördüm acaba birşey sorabilirmiyim testiniz days comfort erken gebelik testi mı bende oki tane almıştım adetime dokuz gün var ken yaptım birtanesini ve negatifti erken olduğunu düşündüm sonra bi tanesini de bes gün kala yatim o da negatif bence hala umut var inşallah çıkar ben erken gebelik testlerine inanmıyorum artık yalan söylüyor onlar 😂ama inşallah sizin vardır bence iki gün sonra tekrar yapın benim de adetime bir gün var şu an inşallah rabim hepimize nasip eder hiç üzülmeyin her daim umut var son ana kadar pes etmem 😂🥰

Benim kasıklarımda ozellikle solda batma ve rahimde gobek deliginin biraz alti agri hislerim var. Uzaninca kasik acisi ayakta olunca rahim kismi agrisi birde en cok belim yani kuyruk sokumu ve ust kismi surekli agriyor ya halsizlestirdi beni iyice🙄🙄 takvime gore bata 9 gun var🙈 degerlendirme sonrasi yasayanlar var mi suan ?

Benim kasıklarımda ozellikle solda batma ve rahimde gobek deliginin biraz alti agri hislerim var. Uzaninca kasik acisi ayakta olunca rahim kismi agrisi birde en cok belim yani kuyruk sokumu ve ust kismi surekli agriyor ya halsizlestirdi beni iyice🙄🙄 takvime gore bata 9 gun var🙈 degerlendirme sonrasi yasayanlar var mi suan ?
Bata 10 gun var ortalama.. sağ kasıkta arada yumurtlamis gibi sızı var ama arada oluyor.. birde bugün kızımla kaydiraktan kayarken yere düştüm ve rahmime sancı girdi bı süre geçmedi ama tabi bunlar rastlantı da olabilir 🙄🙄

Valla benim de başlamadan leke gelir cnm ama sende olmuyorsa normalde belki de iyiye işarettir.olyr muydu oyle
4 gün önce yerleşme kanaması gibi bişey yaşadım pembe şeklinde normalde yoğun kahve siyaha yakın leke gelir 1 2 gün önce ve adetim olur anlamadım bugün adet günüm ama olmadım hala tutunamama gibi bi sorun varımdır ki acaba

Genelde adet duzenin bu sekildemi narence bir gun iki gun damla damla gelipmi oluyorsun
Hayır adetimden 1 yada iki gün önce yoğun kahve yada siyaha yakın görürüm ve adetim olur ama geçen ayda yerleşme kanaması sandım adetim oldu bu ay ne olacak bilmiyorum iyice kafam gitti olsun bu ayda adetim artık düşünmüycem doktora gidip bi genel muayene olcam tamam sonra olacak diye beklemiycem canım çok sıkılıyor çünkü

Kizlar bu bal tarçın çörek otu ne zaman başlanıyor ve nasılsın yapılıyor yapan biri anlatabilir mi?
Ben bu ay yaptım.. adetin 2. Günü itibariyle 12 gün sabahları aç karna 1 tatlı kaşığı yedim.. sabah akşam yiyende varmış ama yumurtalar çok büyürse kiste döner diye cesaret edemedim..

X