Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende iki hamilelik yaşadım ikisinde de olmadı kanama birisi dış gebelikle sonuçlandı malesef birde oğlum var çok şükür
Merhaba dış gebeliği nasıl tespit ettiler acaba benim de beta artışı sağlıksız dediler dis gebelik olabilirmis çok korkuyorum

Siz ne zamandir cocuk istiyosunuz bi sorun vsrmi peki
Şunu da demek isterim benim şimdi ki doktorum çok iyi ondan oncede 8 tane doktora gittim ilacım bunda buldum bu 9. Doktorum umrumda değil bunun iyisi varsa iyisini bulur giderim. Doktorun iyisi var mıdır bilemem ama ilgilisi çok değişiyor insanda. Ben çare ararken çare olmak önemli olan. Kağıtları elime verip eve yollayanlar da haklı değillerdi. Kimisi işine geldiği gibiler.

Orasi oyle tabiki ben artik gittigim doktorun sayisini bilmiyorum o kadar dusunun

Orasi oyle tabiki ben artik gittigim doktorun sayisini bilmiyorum o kadar dusunun
Senin olduğun yer neresi seninkiler ayrı değişikler. Sen çabala bakalım biraz relaks ol yaşın küçük tüplerin ve yumurtaların iyiyse er ya da geç olur. Değerlerin yükselt kan takviyesi al böyle de yaşamaya alış bir süre bebeşin olana kadar çok yorulacaksın bu durumlardan eminim ama bazılarımız kolay olmuyor birşeyler maalesef

Ankaradayim ben kan ilaclari kullanmayi birsktim zaten istah acip kilo yapiyo oda pcomu etkiliyo

Ankaradayim ben kan ilaclari kullanmayi birsktim zaten istah acip kilo yapiyo oda pcomu etkiliyo
Birde bu tarafı var bunları kullanmanın birde fiziksel olarak insanı etkiliyor bnm iştahım çok zor tutuyorum kendimi ilaçları kafana göre bırakma derim sen bilirsin de. Napsan bir sıkıntılı durum sen spor yap derim yürüyüş yap bilmiyorım nasıl imkanların.

Evet bi kac gun önce basladim bende musait spor yapmaya yuruyorum evimin. Altinda spor parki var oraya gidiyorum baklm umarım basarili olue

Evet bi kac gun önce basladim bende musait spor yapmaya yuruyorum evimin. Altinda spor parki var oraya gidiyorum baklm umarım basarili olue
Yanlış anlama tatlım ama senin biraz modum düşük kararlı değil gibisin. Sen istersen herşey başarılı olur şöyle kendini sirkele. Beslenmene dikkat et kilo vereyim derken. Spordan çok yürüyüş yaparsan en kötü ihtimal kilo vermezsen bile almazsın en azından. Yediklerini eritir o sırada kilo da verirsin farkında olmadan. Ben evde sporla 8 kilo verdim yoksam boynumda yok basketbol topuna dönecektim öyle olmak da olblr nasipse ama imkan varken yapmak güzeldir herşeyi. Hayat geç kalmak için çok kısa

Merhaba dış gebeliği nasıl tespit ettiler acaba benim de beta artışı sağlıksız dediler dis gebelik olabilirmis çok korkuyorum
Canım beta değerlerim malesef hiç iyi değildi bir süre kontrol ettiler daha sonra vajinal muayene yapıldı ve dış gebelik dediler bi iğne vuruldum kendi düşecek düşmezse laparoskopi yapılacak dediler ama kendi düşmedi laparoskopi oldum ama ondan sonra rabbim kucagimizi boş bırakmadı iki ay sonra oğluma hamile kaldım üzülme korkma inşallah değerlerin düzelir bebeğin sana gelir canim

Canim benim 2 şubatta 111.8 çıktı betam 4 şubatta 175.1 çıktı doktora attım dış gebelik olabilir dedi resmen yıkıldım aynı gün 7 saat sonra meraktan tekrar kan verdim 252.44 çıktı doktora soramadım korkumdan perşembeden beri mahvoldum üzüntüden

Gebeliğimi adet gecikmesinin 1. Günü 1 şubatta öğrendim silik çizgiyle ertesi gün kan vermiştim çok mu erken davrandım bilemiyorum çok üzülüyorum

Gebeliğimi adet gecikmesinin 1. Günü 1 şubatta öğrendim silik çizgiyle ertesi gün kan vermiştim çok mu erken davrandım bilemiyorum çok üzülüyorum
Kuzum neden uzuluyorsun ayni gun vermissin iki kati olmus degerin gecikme yasayip o deger dusuk olsaydi okeyde cok yeni daha uzme kendini degerin saglikla artar sen sıkma canini guzel anne

Ankarada mısın canım sen msjlari okudum da bende Ankaradayım bana önereceğin hastane var mı acaba
Vallahi benim arkadasim atlik zubeyde hanim dogum hastanesinde ebe ben oraya gidiyorum saolsun yardimci oluyor tavsiye ederim ozel hastane dersende lina vae orasi da fazlasıyla mukemmel

Kuzum neden uzuluyorsun ayni gun vermissin iki kati olmus degerin gecikme yasayip o deger dusuk olsaydi okeyde cok yeni daha uzme kendini degerin saglikla artar sen sıkma canini guzel anne
İnşallah öyle olur çok tesekkur ederim içimi rahatlattin ağlamaktan helak oldum sormadigim bakmadigim yer kalmadı öyle çok korktum ki ilk iki tahlilimi özelde yaptırdım doktor direkt mesajda dış gebelik büyük ihtimal gelin ne yapacagimizi konuşalım dedi yıkıldım 3. Testi devlet hast acilinde yaptırdım güç bela biraz daha yuksek çıktı ama yine de rahatlamadi icimm pazartesi devlet hast randevum var inşallah olumlu şeyler duyarim

Kızlar dün benim pik günümdü bugün silikleşti atmıştım zaten yarın tekrar ovülasyon testi yapmama gerek var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…