Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim benim 2 şubatta 111.8 çıktı betam 4 şubatta 175.1 çıktı doktora attım dış gebelik olabilir dedi resmen yıkıldım aynı gün 7 saat sonra meraktan tekrar kan verdim 252.44 çıktı doktora soramadım korkumdan perşembeden beri mahvoldum üzüntüden
pazaresi 129
carsamba 180 ( doktor normal olmadigini dis gebelik olabilecegini takip gerektirdigini soyledi)
cuma 304 (son bi kez daha sans verelim tekrar bakalim dedi)
pazar/bugun 660..
sana daha once benim actigim postu attim canim.bu degerlerden sonra ben bebegide kalp atisini da duydum ancak benim 8. haftada sonlandi.daha oncede farkli sekilde dusugum olmustu

Şöyle anlatayım ben 3 yıldır evliyim. 1 yıl geçince hamile kaldım çok kısa sürdü bebeğim düştü. Sonrasında olur diye doktora gitmedim bekledim düşük sonrası tez olur dediler aradan zaman geçti eşim olmadı 6 ay filan. Sonra korona girdi derken tedavi görürdüm ilaçla onu korona yüzünden biraz birakmıştım neyse korona bitmeyecek bunun için günler aylar geçiyor dedim gittim tekrar doktora gittim bir kadına denk geldim testlerimi yaptı senin birşeyin yok dedi yolladı eve çok kızdım benimle ilgilenmedi sonra başka doktora gittim ben çocuk istiyorum dedim bana yardım edin. Tam 4 aydır bebek işlerine başladım tekrar doktorum herşeyime baktı düzenli sıkıntı yok dedi bir hsg çekelim sonrasona bakarız dedi çekindim o da temiz çıktı. Dedi ki 3 ay dene gel dedi şimdi 2 ayın içindeyim olmazsa gidecem. Ovulasyon testi ile denemelere devam ya tutarsa ya tutarsa uşak olursa 😀anlaşılan bende hiç bir şey yok sebebsiz kısırlık 😇stres yapmamak lazımmış benim süt hormonum yüksek çıktı onu ilaçla düşürdük bunu yükselten stresmiş yani zaman 2021 stres kimde yok ki ne bileyim. Olmasında olmamasında vardır hayır.
İmşallah en kısa zamanda 😍 yaş kaç bu arada bir de eşine bakıldı mı ?

sana daha once benim actigim postu attim canim.bu degerlerden sonra ben bebegide kalp atisini da duydum ancak benim 8. haftada sonlandi.daha oncede farkli sekilde dusugum olmustu
Çok geçmiş olsun tekrar oldu mu bebeginiz benim en büyük korkum gebeliği etkileyecek bir sıkıntı çıkması 😔

Yapayım o zaman kuzum yarın nolacak bugün silikti çatladı yumurta hayırlısı artık adet günü gelsin artık😂
Ben bi iki gün daha yapmıştim ilk defa bu ay denedim bende 24 ocak yumurtlama oldu 25 ocak çatladı 22 23 24 25 26 27 günleri değerlendirdim yarında 7 şubat adet günüm belirtilerim var ama Rabbım bilir yarın olsun bakalım ne olcak 😊

Ben bi iki gün daha yapmıştim ilk defa bu ay denedim bende 24 ocak yumurtlama oldu 25 ocak çatladı 22 23 24 25 26 27 günleri değerlendirdim yarında 7 şubat adet günüm belirtilerim var ama Rabbım bilir yarın olsun bakalım ne olcak 😊
Yaa test yapmayacak mısın ben dayanamazdım kesin kuzum 😂 bende 5 şubatta pik gördüm 1 2 4 5 değerlendirdim bugün yarında değerlendiricem 14 şubatta adet günüm 1 hafta 10 gün önce adet ağrılarım başlar normalde bakalım olacak mıyım adet

Çok geçmiş olsun tekrar oldu mu bebeginiz benim en büyük korkum gebeliği etkileyecek bir sıkıntı çıkması 😔
bana doktorlar sagliksiz gebelik dedi deneye deneye saglikli olani bulacaksiniz dedi.kromozom tetlerini falan yaptirdik bisey cikmadi.simdi tekrar hamileyim ama cok yeni ne olur bilemiyorum.bu sefer duzgun artiyor degerim

Yaa test yapmayacak mısın ben dayanamazdım kesin kuzum 😂 bende 5 şubatta pik gördüm 1 2 4 5 değerlendirdim bugün yarında değerlendiricem 14 şubatta adet günüm 1 hafta 10 gün önce adet ağrılarım başlar normalde bakalım olacak mıyım adet
Benim de 2 gün önce başlar ve yoğun kahve siyah leke görürüm ama görmedim 😊 belim çok ağrıyo kuzu yok test yapmiycam iki çizgi görmeyince daha çok üzülüyorum ben 😊

Benim de 2 gün önce başlar ve yoğun kahve siyah leke görürüm ama görmedim 😊 belim çok ağrıyo kuzu yok test yapmiycam iki çizgi görmeyince daha çok üzülüyorum ben 😊

X