Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım

Buay ilk başlarda test yapmadım, idrarda yanmam var diye ftil kullandım adetten sonra başka yumurtlama oldumu bilmiyorum çok garip geldi banada geçen ay 3 gün erken olmuştum
O fitil çok iyi temizliyor rahmi sonrasında herşey olblr bilinmez enfeksiyon da hamileliğe engel. İnşalalh olmazsın. Kaç günde bir oluyorsun ki atsana ovulsayon testlerini merak ettim?

Bende düşünüyorum ama son adet tarihim 15 ocak bakalım bu ay olmam inşallah :) yaşım 27 bu arada folik asit başladım ben

Bende göğüs agrisindan ve 10 gun onceden baslayan kasik agrisindan suphelendim. Hakkimizda hayirlisi canim

Canim kan dusuklugu icin hemotolojiye gittin mi hiç akdeniz anemisi tasiyiciligi var miydi ailenizde ben sayfayi takip ederken aklima geldi ama soylememiatim simdi test sonuclarinda gordum bende var tasiyicilik ve ayni degerlerde dusukluk var doktor bu tarz biseyden bahsetti mi

Yok bahsetmedi çok yere gittim cok ilaç kulandim ama bana bir faydası olmadj cocuklugum bas dönmemle gecti son zamanlarda duzeldi bu kan degerlerim yukselmis hali doktor sen ayakta nasil duruyorsun diyodu

Baktım biraz inceledim lakin senin b12 ile d vitamini eksikliğinin testi yok mu ayrı. O değerlerine bakar mısın varsa kaçmış. Şimdi değerlerin aşırı düşük sorun d vitamini eksikliğini düşük olunca kansızlık artış oluyor bazı buradaki özellikle üstteki değerlerini düşüren d vitaminin çok eksik. Genetik doktorun daha bilgilidir ben çok bilmiş de olmak istemiyorum ama senin kanın yok gibi yani bununla baş ediyor olman çok zor benim dediğimi yaptır serumla al kanı kendine gel valla çok üzüldüm ya kendimde içindeyim durumun kafamız yok gibi oluyoruz unutkanlık dalgınlık bir sürü şey oluyor bununla. Beni ne olursun yanlış anlama ama bu kadar düşük değerle hamile kalırsan bile bebeklerin zor durması erken doğar herşeye açık bir durum sen şu kan işini almalısın. Yaşın kaç bu arada onu da söyler misin?

Yok bahsetmedi çok yere gittim cok ilaç kulandim ama bana bir faydası olmadj cocuklugum bas dönmemle gecti son zamanlarda duzeldi bu kan degerlerim yukselmis hali doktor sen ayakta nasil duruyorsun diyodu
İlginc normal degil yani bu ve doktorlarin anlamasi gerekiyo bende hematolojiye bi gorunmelisin canim hem kendin icin hem saglikli hamilelik icin

İlginc normal degil yani bu ve doktorlarin anlamasi gerekiyo bende hematolojiye bi gorunmelisin canim hem kendin icin hem saglikli hamilelik icin
Hemotolojide gecirdim ergenligimi artik ben onlardan onlar benden umudu kesti hernup ozune basladim bu sonuclari veren doktor bile hicbirsey demedi dusunun yani

19 bende kan takviyesi almayi düşünüyorum baklm

Senin kanını düşüren şeyi bulmalısın sürekli kan düşerse sebebi olmalı doktor çok doğru demiş cidden. Benim de aşırı düşmüştü ama hiç belirtim yoktu o yüzden anlamadım aşırı düşene kadar. Birşeyi merak ediyorum jinekoloğlar ne diyor bu kansızlık adet düzensizliğine?

19 bende kan takviyesi almayi düşünüyorum baklm
Bak canım ben ablanım çok da küçükmüşsün senin kanın seni günlük rutin hayatına yetebilir gençliğin verdiği durumla böyle gider durur yaşamın onu anlarım. Lakin eğer bebek istiyorsan kan lazım bak adet olamıyorsun kansız adet olur mu? Düşünme git gerekirse 100 doktora git birisi ilgilenecektir bu durumu es geçmelerini hiç çözemedim ben ya

Pco var zaten kansizlik icin hic birsey demdiler testlerde bunlarsan baska dusuk yada yuksek olan birsey yok o yuzden atmadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…