Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pco var zaten kansizlik icin hic birsey demdiler testlerde bunlarsan baska dusuk yada yuksek olan birsey yok o yuzden atmadim
Pco olabilr olsun bu hamileliğe engel değil çok var cevremde pco olup hamile kalan. Bence yaşını küçük görüp ciddiye almıyorlar bazı doktorlar çok kötü lafım meclis dışı mesela ben hastayım bakıyor turp gibi kadın birde minyonum niye geldin der gibi bak son gittiğim de aynı öyle yaptı dedi ki senin bütün hepsini yapmışlar jinekoloğ doktorun tamam da dedim saçlarım neden dökülüyor üzülüyorum tabiki dur istemediklerini isteyeyim bakalım dedi işte kan değerlerim yerde. Görünüş değil ki gençler hasta olamaz mı demi bazısı cidden kötü bakıyor bu duruma. Ne oldu eğer bakmasaydı napardım bu corona zamanı şuan çok iyiyim. Güzel kardeşim seni çok iyi anlıyorum Rabbim yardımcın olsun kansızlık kafası çok kötü evde de yaşamda da sıkıntı

Ya iste belkide bende heo oldugundan ben hissetmiyorum siz kac yasindasydiniz

Bu heyecanla sen bat gününe sabır et yapmamaya testleri de gün geçmese de olur battan itibaren yap yap dur geçtikçe

Kızlar benim bat 14 şubat daha var. Yumurtlama günüm 29 ocaktı. o günden beri kasıklarımda hergün sızılar var. Bugün özellikle yarım saattir adet öncesi ağrısına benzer şekilde arttı. sol tarafta hafif batma gibi bişeyler de oldu. Sizce neden böyle olmuş olabilir. üşütmüşüm gibi geliyor bana heveslenmek istemiyorum ama uykum çok ağırlaştı sabahları çok zor kalkıyorum bugün de çok halsiz hissettim. Canım hep yatmak istedi böyle bi değişik ruh halindeyim. kafam çok karıştı süre olarak da bence belirti için erken üşütmüşümdür gibi geliyor veya enfeksiyon. bu şekilde bişeyler yaşayanlar var mı

Siz ne zamandir cocuk istiyosunuz bi sorun vsrmi peki
Şöyle anlatayım ben 3 yıldır evliyim. 1 yıl geçince hamile kaldım çok kısa sürdü bebeğim düştü. Sonrasında olur diye doktora gitmedim bekledim düşük sonrası tez olur dediler aradan zaman geçti eşim olmadı 6 ay filan. Sonra korona girdi derken tedavi görürdüm ilaçla onu korona yüzünden biraz birakmıştım neyse korona bitmeyecek bunun için günler aylar geçiyor dedim gittim tekrar doktora gittim bir kadına denk geldim testlerimi yaptı senin birşeyin yok dedi yolladı eve çok kızdım benimle ilgilenmedi sonra başka doktora gittim ben çocuk istiyorum dedim bana yardım edin. Tam 4 aydır bebek işlerine başladım tekrar doktorum herşeyime baktı düzenli sıkıntı yok dedi bir hsg çekelim sonrasona bakarız dedi çekindim o da temiz çıktı. Dedi ki 3 ay dene gel dedi şimdi 2 ayın içindeyim olmazsa gidecem. Ovulasyon testi ile denemelere devam ya tutarsa ya tutarsa uşak olursa anlaşılan bende hiç bir şey yok sebebsiz kısırlık stres yapmamak lazımmış benim süt hormonum yüksek çıktı onu ilaçla düşürdük bunu yükselten stresmiş yani zaman 2021 stres kimde yok ki ne bileyim. Olmasında olmamasında vardır hayır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…