Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende gaz var gibi hep sıkışıkhissediyorum kasıklarimda. Gögus ucu acısıda ilk kez oldu bende. Oyle bi adet belirtimde olmamisti hicbizaman .bu kadar sey adet belirtisi olmayiversin insallaj ya
Ya varsa bile üşüttün mesela çok akıntın oldu sonra gazın oldu üstüne o arada gebelil bekliyorsun soranlara olan her şeyi söylüyorsun o da gebelik belirtisine giriyor bazılarında hiç olmuyor bazılarında bir kaçı bazılarında hepsi ben şimdlik kendimde olanları söylüyorum eğer gebelil varsa hangisi gebelikten dolayı bilmiyorum

Bu kadar şey toplandi hamilelik bekledigmiz ay bizi buldu. E negatif cikarsa sansimiza tukureyim

tebrikler canım tekrardan, benimde bat 30 ocaktı, 7 gün geçti. acaba ben de test yapsam cıkar mı heyecan yapıyorum ya yoksa beklesem mi daha bilemiyorum..

Şaşırtıcı ama geç döllenme olduğu için olabilir. Bur kaç gün sonra idrar testini tekrarla istersen canım benim. Sonrasında çok beklemeden doktora gitmelisin bence
Test yok evde olsa yapicam ama yarin esimi nobetci eczane icin gondermeyi dusunuyorum

Mrb kızlar benim bat20 Şubat ovülasyon testi kullandım perşembe günü pik yaptı dünde çatladı değerlendirdik. İnş olmuştur bakalım. İlk defa bu ay yumurtlama döneminde göğüslerimde ağrı oldu neden bilmiyorum. Adetten önce erken gebelik testi yapmayı düşünüyorum 6 gün öncesinde erken gebelik testinde çıkar mı?

Ayyy bunlar yerleşme kanaması olabilirmiii canım test yapsanmıı ben çok heyecanlandım

Bu kadar şey toplandi hamilelik bekledigmiz ay bizi buldu. E negatif cikarsa sansimiza tukureyim
Her ay adete yakın bel ağrısı yaşarım 2 3 gün kala ama yumurtlmadan sonra hemen başlado birde aklıma takılan şey göğüs ağrısı oldu bunlardan dolayı şüpheleniyorum yoksa her ay arasan belirti mutlaka bulursub yeterki bebek iste

Benim düştüğümde de hiç kanamam hiç bir belirtim olmamıştı yazınızı okudum olayın birde şu tarafı var bende kese oluşmuştu bebek vardı sonrasında 2 ay oldu tekrar kontrole gidince öğrendim bebeğim içimde parçalanmış ama tekrar diyorum hiç kanamam olmamıştı birde şu vardı gebeliğim 1 hafta geriden geliyordu yani bebeğim 1 hafta gerideydi gelişim olarak sonrasında çok üzüldüm sonrasında vucud sağlıksız işe atıyor düşük oluyor diye düşünüyorum velhasıl vel kelam hakkımızda hayırlısı. İlaç filan da bir yerde sebeb gibi görünsede olacak olanın önüne geçilmiyor bazen siz doktor kontrolüne gidin acile gidin hepsine gidin hergün sonuca varana kadar

Aynısı var, benimde ilk günkü ağrılar şimdi hafifledi, şubat 1 den 5 ne kadar ovu koyu çıktı bugünde yaptım silikleşti denekki yumurtlama yeni oldu adetime 3 gün var ağrı yine giriyor, ama göğüslerde hiçbirşey yok onu anlamadım

Bugün bat test yaptım negatif ama regl olmadım henüz
Bu testleri çok erken yapıyor buradaki herkes ben hiç öyle yapmadım belki umudum kırılır diye ben gün geçmeden asla test yapmam çok da gereksiz gün geçsin bence. Bu testleri erken yapmanızın bir sebebi var mı onu merak ettim bilmezsem bilgi sahibi olmak isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…