Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende her an patlauacak gibi oluyorum aniden geliyo ama idrar bitmemis hisso yok bende acaba gebelik belirtisimi diye dusunuyorum 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ herseyi belirtiye yormak artik yer etti galiba
İdrar sıklığı bende de var ama yine de gebeliğe yormak istemiyorum çünkü hüsran olunca çok kötü oluyorum. Onun için sabır diyorum artık....

Benimkide yarın canım bende her an olacak gibiyim ondan test yapmıyorum korkuyorum tek çizgi insanı üzüyor adeti beklemek kolay geliyo bana 😊
Aynı durumdayız canım beniim bakıyorum sanki karnım ağrıyor olurum diyorum sonra birden gidiyor anlamadım ki hakkımzda hayırlısı daha yeni başladım olursa çok güzel olur olmazsa da denemeye devam😍

Kızlar beli ağrıyan var mı aranızda hamilelik belirtisi midir bu bel ağrısı da benim belim ağrımazdı hiç 😕
Ben ovitrelle oldum bugün 3. Günüm ve bel ağrım var. Benimkinin belirti olduğunu sanmıyorumda.
Normalde bel ağrısı hamilelik belirtisi diye biliyorum kaç gün var batınıza 😊

Haso canm sende bende aynı dertten müzdaribiz galiba 😂 ne yapacaz geçmiyorda iç çamaşırı günde 2 defa değişiyorum ütülüyorum temiz tutuyorum eczaneden krem aldım ama geçmedi geçmiyor akıntıdan kaynaklı sanırım kuru kalması lazım kurulasamda ıslanıyor ne yapacaz hasooo 😔😔😔
Çok geçmiş olsun. Bi onerim var sizlere kendim denedim ve faydasını gördüm.kendi iç samisirlarimi ayrı yıkadım yumuşatıcı kullanmadım.ve iki kez durulama da yıkadım iki sürekli yaptım ve çok şükür gecti.benim ki idrar yolu enfeksiyonuydu

Yarın erken gebelik testi yapacağım meraklandım iyice aslında bekleyecektim ama bir arkadaş bugün yaptı onunda 10 şubat ve pozitif çıktı pik günlerimizde aynıydı onunla bakalım hayırlısı 🤷🏻‍♀️
İnşallah vardır banada haber et canim belirtin varmi

Yarın erken gebelik testi yapacağım meraklandım iyice aslında bekleyecektim ama bir arkadaş bugün yaptı onunda 10 şubat ve pozitif çıktı pik günlerimizde aynıydı onunla bakalım hayırlısı 🤷🏻‍♀️
Benimde bat 10 şubat. Test yaparsan haber et bize de 😂 bir de belirtin var mı ?

X