Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birde bu ovulasyon testleri insana rahatlama uğraş veriyor benim kafam dağılıyor. 😇İnanan insanlarız ki ne kadar herşey olacağına varıyor Allah vereceği vakti bilir. Yoksam bize sormaz bile bir damladan bir canlı getirmek için. Kendisi de bahtı da güzel evlatlarımız olur en yakın zamanda inşallah. 😂
Allah kimseyi kucağını boş bırakmasın inşallah beklemekten başka birşey yok artık😂

Çalışmalara devam canım adete son 8 bakalım ve benim olursa geç döllenme olacak ya adet olur muyum 14 şubatta
Gec dollenme yasarsin sen buyuk ihtimal canim insallah tutunur. Adet olursun bence dusun ki yerlesmesi 10 12 gunu buluyor her turlu regl olunur ama ustune gorme durumu yasarsin. Hayirlisii olsun calismalara ara vermeden devam garantici olalim bu ay😍

Gec dollenme yasarsin sen buyuk ihtimal canim insallah tutunur. Adet olursun bence dusun ki yerlesmesi 10 12 gunu buluyor her turlu regl olunur ama ustune gorme durumu yasarsin. Hayirlisii olsun calismalara ara vermeden devam garantici olalim bu ay😍
Olsun da adet olurum birşey olmaz zaten eğer adet olursam adet bitince test yaparım yine nolur nolmaz diye devam ediyorum zaten durmak yok 😂

Bende sık idrara çıkma ve idrar tamamen bitmemiş hiissi oluyor. Gece yatmadan önce uyku arasında ve sabah uyanır uyanmaz gidiyorum wc ye patlayacak gibi oluyorum.
Moral bozmak istemiyorum ama idrar bitmemiş hissi ve her an patlayacak kadar sıkışmış olmak enfeksiyon olduğunu gösteriyor bence. Yine de diğer arkadaşlar da bilgi verirse çok geçmeden doktora gitmenizi tavsiye ederim.

Allah kimseyi kucağını boş bırakmasın inşallah beklemekten başka birşey yok artık😂
Aynen öyle şuan kendimi unuttum seni bekliyorum senle uğraşayım da kendimi unutayım 😂😂psikolojik takmıyorum 😂ya takarsan ıyyyy takmak iğrenç birşey git takma duyguyu aklımdan 😀cidden senden umutluyum dua edeceğim sana 🙏

Kızlar günaydın.. Uzaktan okuyorum sizleri:) 8 yaşında bir kızım var. İkinci çocuk için bir süredir deniyoruz. Olmadı diye artık bıraktık. Bu ay sadece 1 kere ilişkimiz oldu:) yumurtlama günümün ertesi günü. Bugün sat. Ama gelen giden bişey yok. Çarşamba kan vermiştim beta 1.20 negatif çıktı. Normalde her zaman regl den bir kaç gün önce karın kasık ağrısı lekelenme başlar ve günümden de hep bir gün önce regl olurdum? Kanda 1.20 olup ta sonradan artar mı bilemiyorum? Yeniden kan tahlili mi versem bugün akşama kadar regl olmayı mı beklesem? Akıl verin kızlar..
Bence tekrar kan verin bir kaç gün sonra. Adetiniz gelecek mi diye hafta sonu geçsin pazartesi günü bir daha yaparsınız kan tahlili iyi olur. Beta yükselir zaten iki gün sonra varsa eğer.

İlk 2 ay çok takmıştım hatta ilk denediğim ay adet olmadan covide yakalandık eşimle bu ay daha rahatım olursa olur ilk 2 ay 8 gün kaladan test yapmaya başlıyodum şimdi çok rahatım 14 şubatta rabbim nasip ederse olur bizim için hayırlısıyla gelecekse olsun bakalım 🥰
Benim de bat günüm 14 sabat cnm vücudunda değişiklikler hissediyor musun

Merhaba kızlar bişey sorcam .yerleşme kanaması görenler adetten kaç gün önce gördüler yada görmeden hamile olduğunu öğrenen var mı
Bende iki hamilelik yaşadım ikisinde de olmadı kanama birisi dış gebelikle sonuçlandı malesef birde oğlum var çok şükür

Tamam canım bekliyorum.

Moral bozmak istemiyorum ama idrar bitmemiş hissi ve her an patlayacak kadar sıkışmış olmak enfeksiyon olduğunu gösteriyor bence. Yine de diğer arkadaşlar da bilgi verirse çok geçmeden doktora gitmenizi tavsiye ederim.
Bende her an patlauacak gibi oluyorum aniden geliyo ama idrar bitmemis hisso yok bende acaba gebelik belirtisimi diye dusunuyorum 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ herseyi belirtiye yormak artik yer etti galiba

Bence tekrar kan verin bir kaç gün sonra. Adetiniz gelecek mi diye hafta sonu geçsin pazartesi günü bir daha yaparsınız kan tahlili iyi olur. Beta yükselir zaten iki gün sonra varsa eğer.
Teşekkür ederim. Bekliyorum bende. Henüz bi regl belirtisi gelen giden yok. Pazartesi ye kadar bekleyeyim. İnş hayırlı bir haber alırım..

Aynen öyle şuan kendimi unuttum seni bekliyorum senle uğraşayım da kendimi unutayım 😂😂psikolojik takmıyorum 😂ya takarsan ıyyyy takmak iğrenç birşey git takma duyguyu aklımdan 😀cidden senden umutluyum dua edeceğim sana 🙏
Düşünmüyorum zaten eşimin kardeşi geldi oyun falan oynuyoruz vakit geçiriyorum düşünmeden kendimi de dinlemiyorum oram buram ağrıyo diye 😂 yaaa inşallah canım benim bende hep buradakilere dua ediyorum tez zamanda alalım bebişleri kucağımıza diye 🥰

X