Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah kimseyi kucağını boş bırakmasın inşallah beklemekten başka birşey yok artık

Çalışmalara devam canım adete son 8 bakalım ve benim olursa geç döllenme olacak ya adet olur muyum 14 şubatta
Gec dollenme yasarsin sen buyuk ihtimal canim insallah tutunur. Adet olursun bence dusun ki yerlesmesi 10 12 gunu buluyor her turlu regl olunur ama ustune gorme durumu yasarsin. Hayirlisii olsun calismalara ara vermeden devam garantici olalim bu ay

Gec dollenme yasarsin sen buyuk ihtimal canim insallah tutunur. Adet olursun bence dusun ki yerlesmesi 10 12 gunu buluyor her turlu regl olunur ama ustune gorme durumu yasarsin. Hayirlisii olsun calismalara ara vermeden devam garantici olalim bu ay
Olsun da adet olurum birşey olmaz zaten eğer adet olursam adet bitince test yaparım yine nolur nolmaz diye devam ediyorum zaten durmak yok

Bende sık idrara çıkma ve idrar tamamen bitmemiş hiissi oluyor. Gece yatmadan önce uyku arasında ve sabah uyanır uyanmaz gidiyorum wc ye patlayacak gibi oluyorum.
Moral bozmak istemiyorum ama idrar bitmemiş hissi ve her an patlayacak kadar sıkışmış olmak enfeksiyon olduğunu gösteriyor bence. Yine de diğer arkadaşlar da bilgi verirse çok geçmeden doktora gitmenizi tavsiye ederim.

Allah kimseyi kucağını boş bırakmasın inşallah beklemekten başka birşey yok artık
Aynen öyle şuan kendimi unuttum seni bekliyorum senle uğraşayım da kendimi unutayım psikolojik takmıyorum ya takarsan ıyyyy takmak iğrenç birşey git takma duyguyu aklımdan cidden senden umutluyum dua edeceğim sana

Bence tekrar kan verin bir kaç gün sonra. Adetiniz gelecek mi diye hafta sonu geçsin pazartesi günü bir daha yaparsınız kan tahlili iyi olur. Beta yükselir zaten iki gün sonra varsa eğer.

Benim de bat günüm 14 sabat cnm vücudunda değişiklikler hissediyor musun

Merhaba kızlar bişey sorcam .yerleşme kanaması görenler adetten kaç gün önce gördüler yada görmeden hamile olduğunu öğrenen var mı
Bende iki hamilelik yaşadım ikisinde de olmadı kanama birisi dış gebelikle sonuçlandı malesef birde oğlum var çok şükür

Tamam canım bekliyorum.

Bende her an patlauacak gibi oluyorum aniden geliyo ama idrar bitmemis hisso yok bende acaba gebelik belirtisimi diye dusunuyorum herseyi belirtiye yormak artik yer etti galiba

Bence tekrar kan verin bir kaç gün sonra. Adetiniz gelecek mi diye hafta sonu geçsin pazartesi günü bir daha yaparsınız kan tahlili iyi olur. Beta yükselir zaten iki gün sonra varsa eğer.
Teşekkür ederim. Bekliyorum bende. Henüz bi regl belirtisi gelen giden yok. Pazartesi ye kadar bekleyeyim. İnş hayırlı bir haber alırım..

Düşünmüyorum zaten eşimin kardeşi geldi oyun falan oynuyoruz vakit geçiriyorum düşünmeden kendimi de dinlemiyorum oram buram ağrıyo diye yaaa inşallah canım benim bende hep buradakilere dua ediyorum tez zamanda alalım bebişleri kucağımıza diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…