Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Test yapmaya cesaret edemedim adet dongum 1 2 gun oynamaz yarin olmazsam ptesi gunu kan tahlili yapicam
Bende aynı kuzu 2 gün önce kahve leke gördüm ardından da pembe gibi leke gördüm dünde pedimde 2 damla pembe gördüm çok fazla bel ağrım var bide adet olacak gibi sancı oluyo bilemedim hayırlısı

Bende aynı kuzu 2 gün önce kahve leke gördüm ardından da pembe gibi leke gördüm dünde pedimde 2 damla pembe gördüm çok fazla bel ağrım var bide adet olacak gibi sancı oluyo bilemedim hayırlısı
Sirt agrisi adetime 1 2 gun kala ayni belirtiyi verdigi icin birsey diyemiyorum ayak usumesi vardir yumurtlama sonrasi 5 gun oldu gecti acikma duygum olmaz doymak nedir bilmiyorum sık idrara cikma var usumus olabilirim dedim

Sirt agrisi adetime 1 2 gun kala ayni belirtiyi verdigi icin birsey diyemiyorum ayak usumesi vardir yumurtlama sonrasi 5 gun oldu gecti acikma duygum olmaz doymak nedir bilmiyorum sık idrara cikma var usumus olabilirim dedim
Kuzu benimde sadece adetten önce yoğun kahve akıntı gelir adet kanı gibi belim ağrımaz kistim olduğu için kasık ağrısını yoğun çekerim bide özellikle ayağa kalkınca belim batıyo ve ağrıyo uzaninca geçiyo

Kuzu benimde sadece adetten önce yoğun kahve akıntı gelir adet kanı gibi belim ağrımaz kistim olduğu için kasık ağrısını yoğun çekerim bide özellikle ayağa kalkınca belim batıyo ve ağrıyo uzaninca geçiyo
Yerlesme kanamasinin farki kirmizi olmamasi ya kahve yada acik pembe bir iki damla bir gun kiminde 2 3 gunde damla seklinde olur

Yerlesme kanamasinin farki kirmizi olmamasi ya kahve yada acik pembe bir iki damla bir gun kiminde 2 3 gunde damla seklinde olur
Dün ve dünden önceki gün öyleydi, çok umutlanmıştım. Kırmızıya döndü ama yine olması gerekenden daha az regl oluyorum sanki. Baş dönmesi ve mide bulantım var, yataktan çıkamadım. 😔

Dün ve dünden önceki gün öyleydi, çok umutlanmıştım. Kırmızıya döndü ama yine olması gerekenden daha az regl oluyorum sanki. Baş dönmesi ve mide bulantım var, yataktan çıkamadım. 😔
Benimde geçen ay öyle oldu iki gün pembe leke gördüm kırmızıya döndü bazen bazende peçete de kırmız oldu bende umut ettim bu ayda öyle olunca dedim geçen ay gibi olvam sanırım kırmızılık yok şu an pembe de yok kahvede 2 gün gördüm başka görmedim bide tırnak üstü kadar azdı

Ay benimde 1 Şubat'ta pik yaptı 2 Şubat'ta çatladı yumurtam bizde 31 i 1 ve 2 Şubat'ı değerlendirebildik sadece başka olmadı inşallah tutmuştur 🙏❤️
Bizde 1_2 yi degerlendirdik. Ama 1 inde Sabah da yaptık çünkü spermler daha hareketli oluyormuş bakalım nasip ama bu ay umutluyum farklı pozisyonda söylemişlerdi onları denedim 🤭 test yapmak için sabırsızlanıyorum nasıl dayanacam bilmiyorum haftaya kadar 🙈

Bütün belirtileri yaşayıp, dün ve önceki gün kahverengi akıntıların kırmızıya dönüşmesi, tutunamadı sanırım... 😔

X