Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba pko olup eşinde ileri hız sorunu olan farklimi değerlendirmeli bu konuda bilginiz varmı yardımcı olurmusunuz rica etsem
Genelde yumurtlama gorunce pes pese degerlendirilir fakat pko yada sperm sayisinda sorun var ise gun asırı yapmalı diye okumustum. Sperm kalitesi yenilenmesi onemli cunku 1 gun yapip 1 gun yapmamak mantikli. Mesela bizde cok sukur sorun yok ama doktor her adet bitimi 9. Ve 19. Gunler arasini gun asiri degerlendir dedi.

Benim yaş 34 oldu canım benim. Ve 3 aydır istiyoruz. 3.ayda hüsran oldu. Nasip şubat ayında inşallah.

Kızlar herkese günaydın :) Var mı bu hafta aramızda yumurtlama gören? Durumlar nasıl :)

Hayırlara sonuclansin inşallah yumurta catlarken kaşık agrin oldu mu benimki de galiba dün çatladı
Ya dün akşam çok ağrım oldu nedense. İlk defa bu kadar sancılı çatlama yaşadım. Bacağımi oynatsam kasigima ağrı giriyordu. Bu sabah geçmişti ağrı ordan anladım catladigibi inşallah canım hepimiz için

Ayy valla aynı benim de dün inanılmaz ağrım oldu . Bildiğin yattım uzandım ağrı geçsin diye gaz sancısı zannettim çok fenaydi

Ayy valla aynı benim de dün inanılmaz ağrım oldu . Bildiğin yattım uzandım ağrı geçsin diye gaz sancısı zannettim çok fenaydi
Kalçama falan vurdu hatta bir ara ağrı. Biraz soğuklar da etkilemiş olabilir. Şimdi bu catladigi günü de değerlendrcez dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…