Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tamam canım değerlendireceğiz yalnız çok heyecan yaptım bir da kasiklarima ara ara ağrı giriyor nedense

Ben de Ocak tan geldim arkadaşlar. Bat 21 Ocaktı. Adet öncesi 1-2 gün kahverengi lekelenme olur benim ve az önce çok minimal de olsa kahverengi lekeyi gördüm maalesef ilk denememizdi bu, ve ilk hayal kırıklığım 32 yaşındayım ve geç kalmış olmaktan korkuyorum. Aslında 1 yıldır korunmuyoruz ama ovulasyon takipli denemelerimiz olmamıştı daha önce. Haftada 10 günde bir şeklinde ilişki olduğu için de ovulasyon günlerine denk getiremedik pek. Yine de sanki 1 yıldır olmuyor psikolojisindeyim. Geçen gün kontrole gittim, değerlerimde şimdilik bir sıkıntı yok. Doktor 6 ay deneyin olmazsa gel klomene başlayalım dedi. İnşallah en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı bebişlerimiz olur.

1- BAT 14 şubat
2- 31
3- sadece folik asit kullanıyorum
4- vula ovülasyon testi
5- 2 aydır deniyoruz
6- bilinen herhangi bir sağlık sorunum yok
İnşallah 3. Ayımızda mutlu haberi almak nasip olur. Benimle birlikte isteyen tüm arkadaşların müjdeli haberlerini bekliyorum

Kızlar size de günler geçmiyor gibi geliyor mu bana öyle geliyor biran önce gün gelsin diye bekliyorum

Tabi sürekli doktor kontrolündeyim. En son dün akşam gittim nöbetteyken. Adetli adetli baktı çok utandım ama napim öyle istiyor. Rahim toplamış dedi
Ben gittiğimde de korunma gerek yok hatta humurtan bile oluşmuş dedi. Zaten Battan 3 gün sonra adet oldum ben

Benimde Ocak olmadı ama üzülme inşallah Şubat'ta güzel haberler alırız bende 2 buçuk senedir çabalıyorum rabbim bizede nasip eder inşallah

Merhaba pko olup eşinde ileri hız sorunu olan farklimi değerlendirmeli bu konuda bilginiz varmı yardımcı olurmusunuz rica etsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…