Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum benim pik günüm bugündü 2 öncesi bugün değerlendirdim 2 günde değerlendiricem tutarsa geç tutacak benim büyük ihtimal
Yumurtlaman yeni oldu yani canım inşallah bu ay sende güzel haber alırsın günlerini iyi değerlendir canım

Ben de adet olmadım canım bat bugündü. Ama dün test yaptım negatif. kasık ağrım falan da var adet ağrısı mı bebe mi görcez canım testte olsa çıkardı diyorum dün
Ayy keşke geç döllenme filan olsa kzzz 😂❤️❤️ Bende negatif gördüm ama hasta olmadım akşam kuyruk sokumum bölgesi çok ağrıdı ama şimdi oda geçti.. gece mi gelecek bilmiyorum sabah testyapcam

Bı belirtiniz varmı gerçi artık birtirede inanmıyorum ben kendim için 28 29 yumurtlama olmuştu hiç kasık ağrım falan olmadı bu sefer geçen ay yumurtlamadan itibaren hep kasık ağrım olmuştu çok umutluydum ama malesef olmadı inşallah bu ay olur🤲
Yumurtlama zamanımız aynıymış Snaa Snaa Benim o zamandan beri kasık ağrım var, belimde ara ara agrı var. Karnım şiş ve aşırı gazla karın ağrısı var. Bi de akşam saatlerinde başlayan baş ağrısı var. Hatta simdi bile hafiften agrı geziyor sol yanım başımda

Yumurtlama zamanımız aynıymış Snaa Snaa Benim o zamandan beri kasık ağrım var, belimde ara ara agrı var. Karnım şiş ve aşırı gazla karın ağrısı var. Bi de akşam saatlerinde başlayan baş ağrısı var. Hatta simdi bile hafiften agrı geziyor sol yanım başımda
Bende de var bunlar ve benim sanki enfeksiyon gibi hissediyorum umarım enfeksiyon değildir ama buradaki bir çok arkadaş da bende de var bu belirtiler diyor ne düşüneceğimi şaşırdım. Enfeksiyondan çok endişeliyim

X