Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Stres düsünmek hormonlarımızı çok değiştiriyor ben mesela gecen hafta cuma beta yaptırdım 1.20 çıktı negatif o haftaya kadar cok stresliydim sonra bi saldim , devam ettim ilişkiyede adetimin 2 gununde betam 98 oldu.. Ben geç döllendim mesela döllenmem geç oldu.. Belliki belki stresden etkileniyoruz düsünme hic
Geç döllenme tam olarak nasıl oluyo benim adetime 9 gün var pik günüm bugündü sürecim nasıl olacak tutunursa

Ovulasyon testi yaptım çizgi koyu değil 😞 regli bekliyorum artık 🤷‍♀️

Haklısın canım çok düzenli benim adetlerim 1 gün oynar en fazla bakalım sabaha kırmızıları görmezsem test yapacağım olmazsa Mart ayı tipiğine transfer olacağım 🙌
Testinizi atabilirmisiniz nekadar koyulukta acaba, bende demin yaptım benim 4 gün var

Merhaba arkadaşlar. Aylardır forumun sessiz takipçisiyim.Her hamile olanın belirtisini kendimde aradım ama maalesef hiçbirisi olmuyordu bende. Bu üçüncü ayımız bir farklılık var ilk defa kendimi hamile gibi hissediyorum. 26 akşamı pik gördüm aynı gece kasık ağrım oldu çatladığını düşünüyorum. O geceden beri içimde “bu defa oldu hissi” var. Kendimi de çok kaptırmak istemiyorum aslında ama..Bat 12 Şubat..Test yapmaya cesaret edemedim ama ovulasyon testimde koyulaşma var. Yeniden yumurtluyor da olabilirim bilmiyorum🤔 Bu arada çok şükür 7,5 yaşında bir kızım var Allahım isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın🙏

Eklentiler

• 42F70598-C41E-4B78-9EC4-82BD35BBAA32.jpeg
    42F70598-C41E-4B78-9EC4-82BD35BBAA32.jpeg
    59,7 KB · Görüntüleme: 82
Merhaba arkadaşlar. Aylardır forumun sessiz takipçisiyim.Her hamile olanın belirtisini kendimde aradım ama maalesef hiçbirisi olmuyordu bende. Bu üçüncü ayımız bir farklılık var ilk defa kendimi hamile gibi hissediyorum. 26 akşamı pik gördüm aynı gece kasık ağrım oldu çatladığını düşünüyorum. O geceden beri içimde “bu defa oldu hissi” var. Kendimi de çok kaptırmak istemiyorum aslında ama..Bat 12 Şubat..Test yapmaya cesaret edemedim ama ovulasyon testimde koyulaşma var. Yeniden yumurtluyor da olabilirim bilmiyorum🤔 Bu arada çok şükür 7,5 yaşında bir kızım var Allahım isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın🙏
Evet gerçekten koyu.. ben olsam nöbetçi eczane bulup gebelik testi yaparım biraz sabirsizim 🤭

Amin amin amiiiinnnnn ovulasyon testi yaptım çizgi var ama çok koyu değil 😢 bu da gol değil sanırım yarını bekleyeceğim 🧐
Test duruyorsa atabilirmisiniz benimde elimde kalmıştı 1 tane öylesine yapayım dedim 7 gün kala böyle çıktı

Eklentiler

• IMG_20210203_125814.jpg
    IMG_20210203_125814.jpg
    141,5 KB · Görüntüleme: 78
Test duruyorsa atabilirmisiniz benimde elimde kalmıştı 1 tane öylesine yapayım dedim 7 gün kala böyle çıktı
Çöpe attım canım ama bunda açıktı rengi senin daha varmış bata. 9 gün kala yaptığımda neredeyse böyle idi. Bilemedim 😕

Bata daha var tekrar yumurtlama oluyor sanırım

Ben varım canım ilk gebeliğime adetten sonraki gün kalmıştım 1 hafta sonra ağlama krizlerim göğüslerdeki damarların belli olması sonrasında kasık ağrısı mide yanması sık idrara çıkma ve sıcak basmaları yaşamıştım 8 haftaya girerken düşük oldu ama belirtilerim bunlardı
Geçmiş olsun 🙁 benim 9 gun geçti üzerinden kasigim sis ağrı var 2 3 gundur önce tek tarafta batma vardi. Göğüslerim sis değil birazcık hassas çok değil. Daha var günüme çok var test için de 😑 enfeksiyon yada üşütme olabilir mi bilemedim

Bende kızımda yerleşme kanaması böyle olmuştu adet oldum sandım sökülmedi istifra ettim de hamile olduğumu anlamıştım 😅 adet in 2. Günü testte silik çıkmıştı sonra kan vermiştim adet gününün geçmesini bekleyin derim ben
Canım 2 damla geldi sabah ve şimdi gelen giden yok ben yine adetim oldu sandım ama bilmiyorum bide belim batıyo inşallah tutunmuştur 😔

X