Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Slm bat 13 şubat beni de ekler misin canım benim... şu anda folbiol folik asit kullanıyorum. Bugün de soğan kürü yapmaya başladım. Bu ay da doktora gitmeyi düşünmüyorum. Nasip bakalım.

Slm bat 13 şubat beni de ekler misin canım benim... şu anda folbiol folik asit kullanıyorum. Bugün de soğan kürü yapmaya başladım. Bu ay da doktora gitmeyi düşünmüyorum. Nasip bakalım.
Merhaba acaba folbiol folikasiti doktormu verdi? Çünkü yüksek doz folikasit

Yok bende kasık ağrısı ve akıntı oluyor. Doktora gittiğimde de yumurtlsmissin dedi.
Anladım hayırlısı olsun inşallah. Ama yumurtlama belirtileri bazı kadınlarda yumurtlamadan sonra bile olabiliyormuş, benim öyle oldu ovulasyonla takip yapıp çatlamadan 3 gün sonra akıntım çok oldu. İnş benimkide belirtidir:))

Evet bu yüzden adete kadar gün aşırı çalışacağız

Canım seninle tekrar karsılasmak insallah ugurlu gelir bu topik bize benide yazar misin?
1. 11.02.2021
2. 27
3. Folidoce
4. Yok
5. 3 Ay
6. Yok

akıntı fazlalıgı tualet gibi miydi

Kızlar yumurtlama dönemime girdim heralde ama öncesini de değerlendirdim daha adete 15 gün var ufak kanama oldu yerleşme olamaz değil mi

Kızlar yumurtlama dönemime girdim heralde ama öncesini de değerlendirdim daha adete 15 gün var ufak kanama oldu yerleşme olamaz değil mi
Yok canim☺ zaten dollenmesi tutunmasi demek 10-14 gun arasidir. Yumurtlama doneminde degerlendirenlerde kanamasi olanlar var. Yumurtlamayi degerlendirdigin icinde kasık agrısi gogus hassasiyeti gibi seyleri yasayabilirsin. Umarim gonlune gore olur tutar canim☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…