Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet kızlar kan testim 😍 98 çıktı... Batımın 3 gününde yükselmiş kanım.. ❤️❤️❤️😘 Darısı basınıza

Eklentiler

• FF602238-A76B-4B0E-8AD5-C4C1769A7D5D.jpeg
    FF602238-A76B-4B0E-8AD5-C4C1769A7D5D.jpeg
    122,5 KB · Görüntüleme: 85
Ben vitamin kullandığında çok ağrılı olmuyor adetlerin il gisi nedir bilmiyorum.suan sadece folik asit kullanıyorum acaba baskasammi yeniden
canım yanlış değilse öneren arkadaş diyetisyendi. bu dönemde vitamin kullanmak faydalı tabiki . ilk burda duyuyorum o vitamini . hamile kalmaya çalışanlara önerdi

Arkadasa teswkkur ediyorum hormal degerlenire baktirerken vitamin protein pko ins lh degerleri var doktora sormadan vitaminde olsa kullanmayi dogru bulmuyorum fazlasida yumurtayi erken olgunlastirabilir

Ohooo biz o konulari geceli cok oldu arkadasim vallahi su yumurtlama stresinden hiiic tekrar konulara girmeyecegim☺ ama dilerseniz siz aranizda konusabilirsiniz normali neyse artik🙋🏼‍♀️
BEN geç gelmişim konulara Rabbim inş seninde tüm bekleyenlerin kucağını doldursun bir evlat nasip etsin inş 🙋🏻‍♀️🌹

Bugün yarın değerlendiriyoruz o zaman 🤗
vidoları seyret istersen daha ayrıntılı anlatılıyor. pik gördüğün günü ve çatladığını gördüğün gün ve sonraki 2 günü değerlendir canım. hergün foto at buraya istersen hep beraber değerlendirelim daha doğru olur . :)

Tebrik ederim 😍 inşallah güzel güzel yukselir yumurtlama tarihinizi hatırlıyor musunuz
Gecen hafta cuma gunu 1.20 di bu hafta 98 çıkmış cumartesi tekrar yaptiricam , valla ben 8 ocakta adetim başladı 12 sinde bitti 13 ünden başladık ilişkiye adet tarihimin gunune kadar ilişki yaşadık , 15 22 arası yumurtlama günüydü ama biz gunde bir değil hergun ilişki yaptık ve sonuc bu suan :)

X